Gold Teknoloji Marketleri Satış Sonrası İlgilenmedi.

Ali B. |

15.10.2013 tarihinde Antakya Primemall AVM' den 2.863.tl lik alışveriş yaptım. Bu faturanın içinde ne yazıkki Nokia BH-217 kulaklık vardı. Bu ürün arızalı olduğu için hiç kullanmadan 09.11.2013 tarihinde aynı mağazaya götürdüm. Servise gönderdiler. Ürün geldi ama aynı arıza devam etti. Tekrar aynı mağazaya 03.12.02013 tarihinde yine götürdüm ve sıkıntını devam ettiğini söyledim.

Sattığınız ürüne sahip çıkın dedim ama yine servise gönderdiler. Üçüncü defa 21.01.2014 tarihinde yine servise gitti bu sefer değişim olmuş dediler ama ne kutusu var ne ambalajı. Bir naylona sarmışlar sözde yenisi imiş. Ben ürünü istemediğimi mağaza müdürüne ilettim ama yapacak bir şey yok dedi. Her zamanki gibi ilgilenmedi.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Personel İlgisizliği Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali B.
  11 Nisan
  17:04

  bir daha asla gold mağazalırını tercih etmem.etttirmemek için elimden gelini yapacağım her kulvarda mücadeleye devam.

 • 11 Nisan
  09:09

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz üzerine ürün değişimi servisiniz tarafından sağlanmış yeni ürün teslimi tarafınıza yapılmıştır. Sonraki cihaz arızanız için servisinize yönlendirilmesi yapılmıştır. Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Ali B.
  10 Nisan
  10:33

  15 gün geçti hala bana dönen olmadı.ilgisizliğin için teşekkür ederim...

 • 26 Mart
  09:34

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr