Gold Teknoloji Marketleri Satılan Ürünler Arızalı!

Özer P. |

14. 03. 2013 tarihinde kocaeli nctiy alışveriş merkezi gold bilgisayardan apple ipad 4. nesil tablet aldım yanında bana vip protect adında sigorta sattılar. . 16. 04. 2013 tarihinde ürün arızalı çıktı ve şarj almadı! Meğersem tamamen düzmece bir olay ve kampanya! Satılan ürünler sahte ve arızalı ne olursa olsun kısa zaman içinde sorun çıkartıyorlar.

Geri götürdüğünüz'de size verilen değişim sözü geçersiz kalıyor ve ürünü servis garantisine sokuyorlar. Gold firmasını araştırın forumlarda başka markalara ait sahte ürünler'de satıldığını görüceksiniz. Son sözüm duyarsız kalmayalım ve gold bilgisayarın insanları nasıl mağdur ettiğini duyuralım.

Etiketler :

Ürün Değişim Personel Davranışı Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Nisan
  09:49

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili şikayetiniz mağaza yetkilimize iletilmiş olup,en kısa süre içerisinde memnuniyetiniz için gerekli işlemler sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Özer P.
  18 Nisan
  14:10

  Merhaba
  Şu anda elimde aldığım ürünün faturası faturasının fotokopisi ve üzerinde mağaza müdürünün yazmış olduğu bir yazı var aynen şu şekilde " Cihaz vip kapsamında birebir değişecektir. Mağaza stoğun'da bulunmadığından perşembe günü(yani bugün) 18.04.2013 Tarihinde ürün teslim edilecektir." Diyor. 1. Bugün mağazanıza gittim ve ürün teslim edilmedi. Aracınız gelmemiş 2. Yazı içerisinde özellikle belirtmek istiyorum. BİREBİR diyor geri verdiğim ürünü bana geri vermiyeceksiniz umarım ? Yenisi ile değiştirilecektir değilmi? buradaki birebir kelimesinin tam anlamı nedir ? Ben üründen vazgeçiyor ücretinin iadesini istiyorum.

 • 17 Nisan
  13:45

  Değerli Müşterimiz,
  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.
  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr