Gold Teknoloji Marketleri Sadece Satış Yapıp Gerisiyle İlgilenmiyor.

Sumeyye S. |

Gold Teknoloji Marketleri'nden packard bell marka bilgisayar alalı yaklaşık 10 ay oldu bilgisayar 9 kere tamire gitti her gittiğinde de 20 günden aşağı kalmıyor hiçbir şey yapmadan daha kötü olarak geriye geliyor mağazaya gittiğimiz zaman orada bir satıcı var sürekli herkese ben bundan kullanıyorum diyor her bilgisayar için.

Biz bu bilgisayarı aldıktan 15 gün sonra tamire gitmeye başladı 10 ay içinde toplam 1 ay kullanamadık en son kırıp gönderdiler. Sağ olsunlar bilgisayarı kapatamıyoruz kapağı indiremiyoruz resmen sadece satış yaparız gerisi bizi ilgilendirmez deniyor bize benim bildiğim 3 kere giden ürün değiştirilir ama hak getire.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Personel İlgisizliği Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sumeyye S.
  09 Şubat
  14:19

  bugüne kadar 1 kere bile arama tenezuulunde bulunmayan ulkemızın nadıde fırması gold

 • 04 Kasım
  17:41

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili ürünü mağazamıza bıraktığınızda kırık olduğu tespit edilmiştir. İşleminizle ilgili daha önce tarafınıza bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 31 Ekim
  13:50

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.