13 Ocak 2015

Gold Teknoloji Marketleri Personelin İlgisiz Davranışı!

11.012015 tarihinde saat 17:00 saati civarında aldığım teşhir ürünün, tüm sorularımıza ve gelecek ürünler hakkında bilgi edinme isteğimize rağmen bize yanlış bilgi verilerek teşhir ürünün satılması sağlandı fakat aynı ürünün 12.01.2015 tarihinde sabah gelen ürünler arasında bulunduğu ve satışa çıkarıldığı 12.01.2015 tarihinde tekrar bizzat mağazaya giderek gördüm.

Satışı yapan elamanın "bu ürünün çok zor bir ihtimalle tekrar kendilerine geleceğini" söylemesi ve tüm ısrarlı sorularımıza rağmen resmen teşhir ürününe mecbur bırakacak tutumlarda bulunulmasının ve ardından bu olayın yaşanmasından dolayı firmadan hoşnutsuz olu, şikayette bulunma ihtiyacı hissettim... Ürün: Huawei Ascend g7.

Burak 432 Okunma

Cevaplar

 • Gold Teknoloji Temsilcisi25 Şubat 2015

  Değerli Müşterimiz, Cihazın arızası için servis noktasına gönderimi sağlanmıştır. Cihazınızda arıza tespit edilmediği için geri gönderimi olmuştur.Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Burak 13 Ocak 2015

  Bizim şikayetimiz sim kart veya cihazın çalıştırılamaması değil ürün hakkında yanlış bilgi verilmesidir. Bize teşhir ürünün satılmasının ertesi günü yeni ürünlerin gelmesinin, bilgi veren elemanın yetersizliğinden kaynaklandığını şiddetle düşünmekteyim ve bu durumun arkasında bir art niyet aramaktayım. Bize ertesi gün gelecek yeni ürün hakkında bilgi verilebilir ve teşhir ürünü alınması engellenebilirdi.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi13 Ocak 2015

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili olara sim kartını yanlış kırarak cihaza takmayı denemiş ve cihazı çalıştırılamamıştır. Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis "ürün iade ve değişime uygundur" olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi13 Ocak 2015

  Değerli Müşterimiz, Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır.Tarafınıza gün içerisinde telefonla geri dönüş sağlanacaktır.İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi13 Ocak 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön