17 Eylül 2013

Gold Teknoloji Marketleri Personeli Kaba Davrandı!

14/04 tarihinde Erzurum mağazasından Sony marka cep telefonu aldım ve vip protect sigortası yaptırdım. Verirsem ne kadar ücret olur vs şeklinde bilgi almak için mağazaya gittiğimde bana aynı zamanda kulaklık aldığımı söylediler. Bende ona bedel ödemediğimi ilettim. Israrla benim yanlış bildiğimi, hatta ben sinirlenince sanki ben ona hakaret ediyormuşum gibi konuştu.

Müşteri ilişkileri sorumlusuyum ve şikayet yönetiminin nasıl olduğunu biliyorum. Bence mağaza müdürünüzdeki en büyük eksiklik bu. Ben Gold Teknoloji Marketleri'ni muhatap bilirim satış elemanını değil. Ürünle ilgili konuya hiç girmeyeceğim. Müdürden şikayetçiyim.

Burcu 184 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İlgili mağaza personeli ve mağaza müdüründen gerekli bilgi alınmıştır. Konunun sizin bahsettiğiniz gibi olmadığını ve size yardımcı olmaya çalıştığını iletmiştir. Bu konuyla ilgili o an mağazamızda olan bir müşterimiz bize aşağıdaki maili iletmiştir. Sorununuzla ilgili tekrar mağazamıza giderseniz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. "Mesaj : Bugün akşam saatlerinde mağazanızda eşimle birlikte fiyatlara bakınırken bir olaya şahit olduk ve sizleri tebrik etmek açısından duyarlı bir vatandaş olarak mail atmayı düşündüm. konuyu tam olarak bilmediğim bir mevzuda bir bayan müşteri mağazanızın tüm çalışanları ve mağaza müdürünüze hakaretler yağdırdı. tüm mağaza personeliniz gayet sabırlı ve sakin kalarak profesyonelce hareket ettiler bu hareketlerinden dolayı daha sonra kendilerini tebrik ettik bu şekilde profesyonel bir ekiple çalıştığınız için sizleri de ayrıca tebrik ederim. bu maili atmamın sebebi de duyarlı bir vatandaş olarak üzerime düşen bir vazife olduğunu düşündüm ve bunu sizinle paylaşmak istedim." Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön