Gold Teknoloji Marketleri Paraf Kart Kampanyası!

Semra U. |

1 Nisan 2013 tarihinde gazetede "Şaka değil gerçek 1.999 lira olan Samsung Galaxy S3 999 lira'ya! Üstelik Paraf karta özel 12 Taksit sadece Gold Bilgisayar'da."diye bir ilan yayınlıyor.Ancak akşam telefon almak için gittiğimizde telefonların tükendiğini çünkü tüm telefonların sabah Halk bankası çalışanları tarafından alındığını stoğun tükendiğini söylediler.

Oysaki sabah telefonla aradığımızda telefonun çok olduğunu o gün içinde bu kadar satılamayacağını akşama rahatlıkla telefonu alabileceğimizi söylemişlerdi ama tabi ki böyle olmadı. Ayrıca bir tek Altunizade şubesindeki telefonları tüm Halk bankası çalışanları almış olamaz. Bu kısım da aklıma yatmayan çok şey var. Ama çözümünü bulamadılar.

Etiketler :

Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Nisan
  12:11

  Değerli Müşterimiz;

  Sizden önce satın alan müşterimiz ürün ayırtma talebini bizimle paylaşmıştır. Kampanyamız süresince ürün ayırtma işlemi yapılmamaktadır. Ürün stoklarımızda kalmaması üzerine size fiyat konusunda bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • 08 Nisan
  11:44

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr