01 Nisan 2013

Gold Teknoloji Marketleri Para İadesi 3 Aydır Yapılmadı!

10. 12. 2012 tarihinde 3 adet metal kartvizitlik almıştım. Ancak, bu ürünler, firma sitesinde gördüğümden farklı olduğu için, iadesini yaptım ve bana da iadenin 27. 12. 2012'de yapıldığını ilettiler. Ancak; bugün gelen banka ekstremde, bu tutarın alış-veriş olarak yansıdığını gördüm.

Sabahtan beri, müşteri hizmetlerini arıyor olmama rağmen (02165547575), 1 saati aşkın bir süre hatta beklettiler ve kimseye ulaşamadım. Konu hakkında gerekli incelemelerin ve tarafıma bilgi verilmesini aynı zamanda para iadesinin de acil olarak yapılmasını istiyorum. Yoksa, Tüketici Hakları Mahkemesi'ne gideceğim.

Özlem 54 Okunma

Cevaplar

  • Gold.com.tr Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz 9 taksitli ödeme seçiminiz sonrasında +3 bankanız tarafından size verilmektedir. Size iletilen iade onay numaranız ile sorgulama sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla, Gold.com.tr

  • Özlem02 Nisan 2013

    Kartıma yapmış olduğunuzu soylediğiniz iade ile bana gönderdiğiniz dekonttaki iade birbirini maalesef tutmuyor. Siz 9 taksitte aldığımı söylerken, kredi kartı ekstremde 12 taksit olarak görünüyor. Anlamış değilim.

  • Gold.com.tr Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Konu ile ilgili tarafınıza telefonla bilgilendirme sağlanmıştır. Gereken incelemeler sağlanıp size bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön