17 Eylül 2013

Gold Teknoloji Marketleri Orijinal Olmayan Ürün Gönderdi!

1 hafta önce internet aracılığıyla televizyon siparişi verdim. 2 gün içinde elimde oldu. Kurulum için satın aldığım televizyon firmasına haber verdim. Kendisi kargoya gidip ürünü görüyor ve ürünün orijinal olmadığını tarafıma bildiriyor ve ürünü teslim almayıp geri iade ettik.

Satın aldığım firmayla görüştüm. Tarafıma para iade yapılmasını söyledim. Onlarla taksitli alışveriş olduğu için taksit taksit hesabıma ürün ellerine ulaştığında yapılacağını söylediler. Fakat bugün görüştüğümde ürünü teslim almadıklarını, 1 hafta sonra ulaşacağını söyleyip oyalıyorlar. Kargoyu aradım onlarda teslim almadıklarını Gold Teknoloji Marketleri'nin onay vermediklerini söylüyorlar. Yetkililerin para iadesi yapmasını istiyorum.

Reyhan 126 Okunma

Cevaplar

  • Reyhan 21 Eylül 2013

    Ürünün iptali için müracaat etmemize rağmen ürün tekrar kargoya verilip tarafıma yollanmıştır.İptal işleminin gerçekleşip kredi kartımdan çekilen paranın iadesini yapıcağınız yerde ürünü tekrar kargoya verip benimle dalgamı geçiyorsunuz.Telefonlara cevap verilmiyor ve bu konuyla kimse ilgilenmiyor.Firma isminize güvenip internette sipariş verdiğime pişman oldum.Bundan sonra bırakın internetten sipariş vermeyi mağazalarınızın önünden bile geçmeyeceğim.Sorunumun çözülmesinin neden bu kadar uzadığını anlamış değilim.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön