17 Aralık 2013

Gold Teknoloji Marketleri Orijinal Olmayan Parçayı Vermeye Çalışıyor!

Firmanın internet sitesinden aldığım ipad sorunsuz geldi ancak aparat dönüştürücü orijinal değildi. Müşteri hizmetlerine mail attığımda bana verilen cevap " şarj cihazı Türkiye prizlerine uygun olmadığından mağdur olmamanız adına eklenmiştir" şeklinde.

Aparat dönüştürücü ve diğer parça birbirine tam uymadığı ve yuvasına oturmadığı için ipadimi şarj edemiyorum. Bu kadar ipad kullanıcısı orijinal olmayan o dönüştürücüyü mü kullanıyor yani! Şimdi ben mağdur olmamış mı oldum acaba. Saf yerine koyuyorlar insanı.

Gözde 124 Okunma

Cevaplar

 • Gold.com.tr Temsilcisi25 Aralık 2013

  Değerli Müşterimiz, Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gold.com.tr

 • Gözde'nin Teşekkür Mesajı25 Aralık 2013

  Şikayetim üzerine bana dönüş yapılmıştı ve orjinal olmayan parçayı kenilerine göndermem istenmiştir. Dün gönderdim orjinal parça bugün bana ulaştı. Problemi en kısa sürede çözüme kavuşturduğunuz için teşekkürler.

 • Gözde24 Aralık 2013

  Orjinal olmayan parçayı, firma temsilcisinin talebi üzere firmaya gönderdim. Durum sonuçlanınca asıl yorumumu yapacağım. Şikayetime dönüş yapmaları olumlu birşey tabiki ama önemli olan benim maduriyetimi çözümleyebilmeleri.

 • Gold.com.tr Temsilcisi17 Aralık 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön