25 Temmuz 2014

Gold Teknoloji Marketleri 'nden Aldığım Şarj Aleti Çalışmıyor.

2013 yılı Mayıs veya Haziran aylarında Kocaeli Real AVM'den Samsung S3 almıştım. Telefonu aldıktan bir gün sonra şarj aleti çalışmadı. Gittim ve açılmamış bir kutudaki şarj aleti ile değiştirdiler. Benimkini de o pakete koydular. Günde 2-3 kez telefonu şarja bırakıyordum. Artık bataryası iyice öldü ve telefon açılmamaya başladı.

Telefonu aldığım yere gittiğimde beni kendi garanti kapsamlarında olmadığını söyleyerek Samsung'a yönlendirdiler. 24/07/2014 tarihi itibariyle Samsung'a gittiğimde bana telefonun paralel ithalat olduğunu ve garanti kapsamında kalmadığı söylendi. Kendileri ile ilgisi olmadığını ve Gold'a gitmem gerektiği söylendi. Beni mağdur durumda bırakan Gold'a bir daha asla gitmem.

Ömer 1.663 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi25 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön