29 Ağustos 2014

Gold Teknoloji Marketleri Müşteriye Bu Kadar Kaba Davranılır Mı?

Öğleden sonra Avcılar mağazasında 2 adet laptop çantası almak için bakınırken çantaların toz ve pislik içinde olduğunu gördüm. Görevliye temizi yok mu bunların dedim. Oda bu şekilde alınıyor, kutuda gelmiyor dedi ve konu kapandı. İki dakika sonra 2 model seçtim ama resmen üstünde bir karış toz var. Kasaya geldim ve görevliye alıyorum ama temiz olması lazım bunların satıyorsunuz sonuçta dedim.

Nu lafı nasıl anladıysa birşey mi diyosunuz beyefendi diye çıkıştı, laubali ve kaba bir şekilde. Böyle bir markette bu tarzda bir hareket hayret verici, adam adeta sokakta kafa tutar gibi. Üslubun yanlış deyincede yönetici orada git söyle dedi. Bir daha Gold Avcılar kapısından geçmem.

Yaşar 2.003 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi01 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Konu hakkında yetkili mağazamıza bilgi verilmiştir. Bu konuda yetkili birimlerimize gereken bildirimler sağlanmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi29 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön