26 Mayıs 2015

Gold Teknoloji Marketleri Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

Yıllardır internetten alışveriş yaparım Gold Teknoloji Marketleri kadar ilgisiz, müşteri memnuniyetini önemsemeyen bir firma görmedim. Müşterisini sadece attığı mesajların başına koyduğu değerli müşterimiz ibaresiyle memnun edebileceklerini sanıyorlar.

Aldığım ürün kargo paketi yırtılmış şekilde elime ulaştı ve hasar vardı, iade için ürünü gönderdiğimde ürünün ulaştığına dair hiçbir bilgilendirme yapılmadı. Attığım mesajlara güç bela cevap alıyorum ve aldığım cevaplarda çok yetersiz. Ürünü alalı 15 gün oldu hem tedarik sürecinde, hem teslim sürecinde, hem de iade döneminde sorunlar yaşıyorum, pişman ettiler beni.

Akın 344 Okunma

Cevaplar

 • Gold.com.tr Temsilcisi11 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili yetkili servis birimine tekrar işleminizin aciliyeti iletilmiştir. Tekrar size dönüş sağlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Akın 11 Haziran 2015

  Ne oldu doğru servisi bulamadınız mı hala? 16. gün bugün tebrik ediyorum sizi.

 • Akın 09 Haziran 2015

  İste ben de bundan bahsediyorum daha hangi servise gondereceginizi bilmeyecek kadar lakaytsınız. Müşteri mağdur olmuş umrunuzda değil bu kadar zamanda urun yeniden üretilirdi tabi bunun için gerçekten ciddi bir kurum gerekir.

 • Gold.com.tr Temsilcisi09 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürünün işlemleri devam etmektedir. Daha önce gönderdiğimiz servis ürüne destek vermediğini belirttiği için cihazda gecikme yaşanmıştır. İşleminiz sonuçlandığında tekrar size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Akın 09 Haziran 2015

  Ayrıca her yazdığım mesaja kutu tarafınızdan deformeli alınmıştır demeniz bile ne kadar çözüm odağından uzak olduğunuzun göstergesidir. o ürünü sadece orjinal kutusunun üzerine kargo etiketi yapıştırarak göndermiştiniz iade koşullarınızda da yazmışsınız orijinal ambalaja zarar gelmesin diye yazık. Sipariş tarihim 10.05.2015 yani tam 1 ay önce evimdeki ocak bozuldu tek gözü yanıyor sadece size güvenip bir iş yaptım bin pişman ettiniz beni İnternet alışverişinin yüz karasısınız.

 • Akın 09 Haziran 2015

  Ben sizin ne kadar samimiyetsiz ve umursamaz olduğunuzu anlamış durumdayım ve şunu da anlıyorum ki siz bu 20 iş günü olan servis suresini tamamen kullanacaksınız durumun aciliyetini anlatmıştım ve anladığınızı düşünüyordum ama yanılmışım. Tamam kullanın ödediğim ücreti haram olsun. Her platformda her türlü kotu reklamınızı yapacağımdan şüpheniz olmasın çünkü hak ettiğiniz şey bu. lanet olsun sizden alışveriş yaptığım güne...

 • Gold.com.tr Temsilcisi03 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili daha önce size bilgi verilmiştir. Ürünün kutusu tarafınızda deformeli olarak alınmıştır. Bu nedenle servis noktasına gönderimi yapılmış ve iade-değişimi için onay beklenmektedir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Akın 02 Haziran 2015

  Şikayetim hala çözülmüş, sonuçlanmış durumda değil. Bu kadar yavaş iade süreci başka hiçbir firmada yoktur herhalde. Mağduriyetim ne kadar umurunuzda bilmiyorum ama evimdeki ocak bozuk diyorum size hızlanmalı biraz daha bu süreç.

 • Akın 26 Mayıs 2015

  gönderdiğiniz paketin hasar görmemesi imkansızdı zaten sadece orijinal ambalaj ile üzerine herhangi bir koruyucu ilave etmeden kargoya verilmiş. siparişim zaten yeterince gecikmişti, iŞİNİZİ düzgün yapmayıp birde müşteriyi suçluyorsunuz 'teslim almamam gerekiyormuş'. hala ortalama bir gün vermiyorsunuz mesajları okumadan mı cevap veriyorsunuz yoksa okuyor da anlamıyor musunuz?

 • Gold.com.tr Temsilcisi26 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili olarak kutunun hasarlı olarak ulaştığını ve deformeli olarak tarafınızdan teslim alınmıştır. Bu nedenle servis noktasına yönlendirme sağlanmış durumdadır. Hasarlı paket alımının tarafınızdan yapılmaması gerekmektedir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Akın 26 Mayıs 2015

  Değerli gold; peki ben ortalama kaç gün daha bekleyeceğim bunun ortalama bir günü yok mu? Ben ürünü 15 gün önce paramı ödeyip aldım fakat hala üründen yararlanamıyorum e sonucun ne olacağı belli olmadığı için yeni bir üründe alamıyorum evimde belki ocak yok. Eğer ben bu ürünü çarşıdaki spotçudan alsaydım şuan ürünü çoktan kullanmaya başlamıştım ya da en kötü paramı almış ve yeni ürün bakıyor ya da almış olurdum. Bu mağduriyetimi kim karşılayacak benim?

 • Gold.com.tr Temsilcisi26 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili mesajlarınıza yanıt verilmiştir. Ürününüz yetkili firmaya gönderilecek olup, incelenmesi talep edilecektir. İşleminizin aciliyeti paylaşılmıştır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold.com.tr Temsilcisi26 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön