Gold Teknoloji Marketleri Müşteri Kaybediyor!

Zeynep G. |

28/09/2013 tarihinde 'Sony Xperia Z' almak üzere Gold Teknoloji Marketleri Altunizade şubesine gittim. Ürünün altında 1. 680 TL yazdığı ve ınternet mağazasında bu fiyat göründüğü halde kasada 1, 760 çıktı . Sebebini sorduğumuzda renk farkı diye saçma bir açıklama yaptılar. Buna rağmen alacaktık ; fakat birde sim kartı kesim ücreti (ki her yerde bu işlemi bedava yapıyorlar) olarak 5 TL talep edilince dayanamadım ve hepsini bırakıp çıktım.

Mağaza müdürüne durumu iletince sağ olsun o da hiç ilgilenmedi. Muhtemelen ürün satışından prim almadıklarından umurlarında değil. 2 bin liralık alışveriş yapacak müşteri ancak bu şekilde kaybedilirdi . Bu konuda Gold Teknoloji Marketleri'nin satış politikasını tebrik ediyorum; bu da bir başarı sayılabilir.

Etiketler :

Personel İlgisizliği Ürün Fiyatı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ekim
  10:52

  Değerli Müşterimiz,
  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.
  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr