Gold Teknoloji Marketleri Müşteri İsteği Dışında İşlem Yapması!

Özlem A. |

Yurtçi kargonun ilgili şubelerinden teslim alabilir miyim diyerek mesajla siteye sordum. istediğiniz şubeyi belirtirseniz oradan alabilirsiniz yanıtına istinaden siteden alışveriş yaptım. alışverişimde seçenekler de yurtiçi kargoyu seçtim ve şubeyi belirttim. Sipariş takibinde mng kargo ile gönderimde bulunmuşlar biz bu daha çabuk getirir dedik.

Müşteri olarak seçme hakkı bana ait ben isteğimi belirtmiş ona göre siparişte bulunmuşum bana sormadan kendi isteğiyle gönderim yapıyor iade edin ürünü istemiyorum ücretimi yatırın diyorum yok kargo gelecekmiş ürünü teslim almayacakmışım bu nasıl bir sistem ilk kez alışveriş yaptım bir daha asla. Üyeliğimide iptal edeceğim.

Etiketler :

Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mayıs
  09:10

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak gerekli kontroller sağlanmış olup para iadesi bugün gün içerisinde gerçekleştirilecektir. Bankanız en erken 2 en geç 7 iş günü içerisinde hesabınıza yansıtacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Özlem A.
  18 Mayıs
  23:29

  1 aydır 1 siparişle uğrasıyorum basından beri sorunlu bir firma iade ücretimi bile hala alamadım.sormasak iade edecekleride yok.böyle firmalar neden var bilmiyorum.pzt si tüketiciye şikayet edicem.

 • 17 Mayıs
  12:05

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Özlem A.
  17 Mayıs
  12:03

  İadem ne oldu diye sormasak iademizin yatacağı yok alışveriş tarihi 21042013 bugün soruyorum departmana bugün iletiliyor en kısa sürede yatırılıcakmış.Ne güzel iş alışveriş sıkıntı,ücret iadesi sıkıntı.Acilen iade ücret yatırılımıyla ilgili email yoluyla bilgi bekliyorum aksi halde tüketici haklarına başvuracağım.sitenizden üyeliğimide iptal edeceğim zaten.kimse aldanıpta alışveriş yapmasın.

 • 30 Nisan
  09:31

  Değerli Müşterimiz;

  Konu hakkında siparişiniz bize ulaştıktan sonra iade işleminiz en kısa zamanda sağlanacaktır. İşleminiz sonlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Özlem A.
  30 Nisan
  00:39

  iade ücretim ile ilgili bilgi bekliyorum.

 • 25 Nisan
  10:28

  Değerli Müşterimiz;

  Konu hakkında kargo birimine talimat verilmiş olup,siparişinizin geri çekim işlemi sağlanacaktır. Bize ulaştığında iade işleminiz hesabınıza sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Özlem A.
  24 Nisan
  18:31

  siparişi düzgün incelerseniz adres kısmında istediğim yurtiçi kargonun ilgili subesi yazmakta çünkü oradan kendim teslim alacaktım.siz kendi istediğiniz firmayla gönderdiğiniz için kargonun zaten bana ulaşma imkanı yok.ilgili şubede bekler.bu nasıl bir çalışma sistemi

 • 24 Nisan
  14:19

  Değerli Müşterimiz;

  Konu hakkında siparişinizin çıkış işlemi sağlandığı için iptali gerçekleştirilememiştir. Sipariş verdiğiniz ürünü kabul etmeden bize geri göndermeniz durumunda gereken işlemler sağlanıyor olacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr