Gold Teknoloji Marketleri Mağazası Çekmeyen Telefonu Değiştirmiyor!

Önder Yiğit Y. |

Eşime yaklaşık 8 ay önce Ankara Ankamall Alışveriş Merkezi Gold Teknoloji Marketleri Mağazası'ndan satın almış olduğumuz Samsung markalı cep telefonunda çekim sorunu bulunmaktadır. Satın almayı izleyen süreç defalarca teknik servise bırakılıp alınmasına rağmen sorun çözülememiş olup firma sorumluları tarafından telefonun yeni ve sorunsuz bir örneğiyle değiştirilmesi talebi de olumsuz karşılanmaktadır.

Ürünü satarken büyük övgüler ve güvence vaatleri ile satan mağaza görevlileri düzelmek bilmeyen sorun karşısında çözüm üretemedikleri gibi büyük bir rahatlık ile tüketici mahkemesine başvurma yöntemini bize sundular. Bu konuda gereken ne ise yapılmasını son kez talep ediyorum Gold Teknoloji Marketleri.

Etiketler :

Ürün Değişim Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mayıs
  09:18

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınızın incelenmesi yönünde mağazamızdan destek alabilirsiniz.


  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Önder Yiğit Y.
  28 Nisan
  15:10

  En son 14:55 itibariyle müşteri hizmetleri ile görüşme sağlandı. Hızlı bir geri dönüş olması umutlandırdı bakalım devamı nasıl gelecek?

 • 28 Nisan
  14:51

  Değerli Müşterimiz,

  Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır. Gün içerisinde tekrar arayacağız. Dilerseniz sizde bize ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 28 Nisan
  14:16

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.