15 Mayıs 2013

Gold Teknoloji Marketleri Kusurlu Ürün!

26.01.2013 te Forum İstanbul AVM deki mağazadan Asus marka laptop aldım. Ürünün açma kapama düğmesi etrafında ezilme ve cihaz prize takılı olduğu zaman kasadan elektrik çarpması şikayetiyle mağazaya 19.03 tarihinde cihazı pil ve adaptörüyle teslim ettim. Mağazadaki yetkililer bana cihazı kendiniz götürün dediler ve kabul etmedim.

22.04 te arayarak cihaz üzerindeki darbenin kullanıcı kaynaklı olduğunu ve 170 TL masraf istediklerini söylediler, bende cihazın yeni olduğunu ve kullanamadım diyerek ücreti red ettim. Cihazı almaya 26.04 te gittiğimde benim teslim tarihimin 25.03 olduğunun yazdığı dekontu ve adaptörsüz olarak cihazı teslim ettiler. Adaptörü kargo ile göndermelerini hala bekliyorum.

Fatih 210 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 22 Mayıs 2013

    Cihazı 21.05.2013 de ASUS'un Ümraniye servisine kendim götürdüm.Bana cihazdaki ezilmeleri Gold'dan konuşmamı istediler.Elektrik kaçağı şikayetim için tekrara servise aldılar.Cihazı 19 marttan beri kullanamayıp parasını hala ödemekten pek hoşnut değilim.Cihazın yenisiyle değişmesini istiyorum.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili şikayetiniz mağaza yetkilimize iletilmiş olup,en kısa süre içerisinde memnuniyetiniz için gerekli işlemler sağlanacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön