20 Nisan 2013

Gold Teknoloji Marketleri Kullanılmış Ürün!

Mağazadan çok alışveriş yaptım ama, Gold un internet mağazasından ilk alışverişim 2gün önce oldu
Panasonic SDR H100 kameradaki sorunlar.
1. Gold karton kutusunu açınca ürünün orijinal kutusu çıktı. Orijinal kutunun bandrolü açılmıştı. 2. Kutu içinden kamerayı çıkardım ve kameranın üzerinde hiç jelatin vs. yoktu parmak izi vardı.
Önceki aldığım her cihazda bu koruma bantları ekranda vs bulunmaktaydı.

3. Kutu içinde şarj adaptörü yoktu. Adaptörün çıkmalı kablosu mevcut ama adaptör yok.
4. Kamerayı çalıştırdım, hafızasında 4 adet video kaydı mevcuttu.Birtanesi de 1 saatten fazlaydı.Ürünü 2 dakika inceledim, kutusuna koyup geri gönderdim. Arayan soran olmadı. Müşteri hizmetlerini aradım bekleyin dediler.

İlker 111 Okunma

Cevaplar

  • İlker 23 Nisan 2013

    Konu hakkında 19 Nisan dan beri hergün müşteri temsilcileri ile görüşüyorum. İademin neden gerçekleşmediğini sorduğumda gelen ürünlerin sıra ile açıldığı söyleniyor ve depoya iade konusunda mesaj ilettiklerini söylüyorlardı. Bugün 23.04.2013 saat 15:50 de görüştüm. Bu benim 4 üncü görüşmemdi. Görüştüğüm bayan işlemleri kontrol ettiğinde iade konusunda hiçbir işlem yapılmadığını ve iade yapılması için bir talepte bulunmadığımı söyledi. Hayretler içerisinde kaldım. Yani bu 4 gün boyunca boşuna aramışım. Her aradığımda hatta en az 4-5 dakika bekletildim, daha sonra dakikalarca görüşmek zorunda kaldım. Her görüştüğümde konuyu en başından anlattım. Satın alırken 1 saniye içinde kredi kartımdan çekilen tutar iade edilirken neden bukadar sürüyor? Gold'un iade birimi, depo birimi bu konuda kim mesul ise, niçin bukadar yavaş? Müşteri hizmetleri bana beyan ettikleri işlemleri niçin gerçekleştirmemiş? Tutarın kredi kartıma iadesini tekrar tekrar talep ediyorum. Umarım daha fazla yorulmadan işlem gerçekleşir..

  • Gold Teknoloji Temsilcisi20 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Konu hakkında size telefonla bilgi verilmiştir. Ürünü firmamıza geri göndermeniz talep edilmiş olup,işleminiz tarafınızdan sağlanmıştır. Gereken kontroller sağlanıp tekrar size bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön