Gold Teknoloji Marketleri Kullanılmış Tablet Sattılar!

Onur S. |

Gold Bilgisayar Bahçelievler şubesinden 5 haziran tarihinde reeder marka tablet satın aldım. Geç saat olması dolayısıyla ertesi gün paketi açtım. Paket içeriğinde sadece şarj cihazı vardı. Bırakın usb kablosunu kullanma kılavuzu dahi çıkmadı. Ekran üzerinde koruma bandı üzerinde ufak tefek çizikler mevcuttu fakat ekranda olmadığı için bunu o kadar önemsemedim fakat bir sonraki gün cihazın albüm kısmına girdiğim gün bir çok resimle karşılaştım bir beyefendi bir hanımefendi evlerinde değişik yerlerde beraber çocuklarıyla poz vererek resim çekilmişler. İşte o an kullanılmış bir ürünün satılmış olduğuna kesin emin oldum. Sıfır fiyatına kullanılmış ürün satın almış oldum.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Haziran
  10:08

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak tarafınıza arama ile dönüş sağlanmıştır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Onur S.
  11 Haziran
  20:56

  Şu an 4. gün ve ne bir eposta ne bir telefon hiç bir şekilde iletişime geçilmedi. Yukarıda yazan kopyala yapıştır haricinde hiç bir çözüm arayışı yok.

 • 08 Haziran
  19:23

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr