16 Mayıs 2013

Gold Teknoloji Marketleri Koruyucu Kılıf 3 Ayda Cihazın Yüzeyinden Ayrıldı!

Yeni telefonuma sağlam bir kılıf almak için gold teknolojilerinin reklamını yaptığı wrapsol'u tercih ettim. Çünkü ömür boyu garanti veriyordu.Ürünü kullanmaya başladıktan yaklaşık 3 ay sonra kılıfın artık ekranı tutmaz olduğuna şahit oldum. Diğer kılıflardan farklı diye 3 kat para verip aldığım bu ürünün ekranı tutmaz olmasına ne kadar şaşırdığımı anlatamam.

Konuyu Gold müşteri hizmetlerine bildirdim. İlgileneceklerini söylediler ama herhangi bir geri dönüş yapmadılar. Bendeniz 3 haftadır cihaz ekranımın üstündeki wrapsol ekran koruyucuyu elimle tutturmaya çalışıyorum. Büyük teknoloji mağazalarının bu kadar pahalı fiyata ürün satarken ürünün arkasında durmaması; tüketicilerin güvenini sarsıyor.

Mevlüt 88 Okunma

Cevaplar

 • Mevlüt 12 Ocak 2016

  Şikayeti yazdığım günden beri; Gold Teknoloji Marketleri, sorunun çözümüne yönelik hiçbir adım atmamıştır. Klişe cevaplarla geçiştirilmeye çalışılmıştır. Ürünün satışını yapmaya devam etmektedir ve bu satışları ömür boyu garanti verme vaadiyle yapmaktadır. Ucuz ürünlerden kaçınalım derken, gold gibi böyle belli başlı bir teknoloji mağazasının aldatmasına kapılmışım ne yazık!

 • Mevlüt 19 Şubat 2015

  Ne kadar basit, bayağı cevaplarınız var gold elektronik ekibi. Hiç çözüm odaklı değilsiniz. o günden beri belki 30 bin TL'ye yakın elektronik alışverişi yaptım. Bir kez bile sitenize ya da mağazanıza bakmak gelmedi içimden.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi22 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak tarafınıza arama ile dönüş sağlanmıştır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gold.com.tr

 • Mevlüt 21 Mayıs 2013

  Şikayeti yazdığım günden beri;Gold Teknoloji Marketleri,sorunun çözümüne yönelik hiç bir adım atmamıştır.Klişe cevaplarla geçiştirilmeye çalışılmıştır. Tüm bunlardan ziyade,ürünün satışını yapmaya devam etmektedir ve bu satışları ömür boyu garanti verme vaadiyle yapmaktadır. Ucuz ürünlerden kaçınalım derken, Gold gibi böyle belli başlı bir teknoloji mağazasının aldatmasına kapılmışım ne yazık !

 • Mevlüt 16 Mayıs 2013

  Şikayetime verilen cevap yetersizdir.Firma yetkilisi ,ürünün ömür boyu garantili olduğuna dair bir ifade bulunmadığını söylüyor.Oysa kendi sitelerine girip bakma zahmetinde bulunsa belki kabul ederler müşterilerini aldattıklarını. Firma sitesinden aynen kopyalıyorum. http://www.gold.com.tr/wrapsol-iphone-5-kilif_u Wrapsoldünya genelindeki üç büyük ekran koruyucusu markasından birisidir. Diğer iki marka gibi Amerika markasıdır. Muadilleri ile kıyaslandığındaWrapsol‘unUltradropözelliği öne çıkmaktadır. Diğer iki markada bulunmayan bu özellik drop kelimesindende anlıyabileceğiniz gibi düşmelere karşı cihazını korur. Kendi sitesinde 6 feet (1.82 metre) yüksekliğe kadar düşmelere karşı telefonu koruduğu yazmaktadır. Bu özelliği dışında diğer iki markaların ürünleri özel solusyonludur. Filmi cihazınızı uygulmadan önce filmin yapışkan kısmına solusyon sıkmanız gerekmektedir. Ama WRAPSOL ULTRA ürünü solusyonsuzdur. Herhangi bir sıvı sıkmanız gerekmemektedir. DAHA UCUZU VARKEN NEDEN WRAPSOL? Ucuz filmlerin kalınlığı yok denecek kadar azdır. Sadece cihazınızı küçük çiziklerden ve tozlardan koruyabilir. Ucuz filmlerde ekran hassasiyeti azalabilir. Ucuz filmler halihazırda bulunan küçük-orta derecedeki çiziklerin görünmesini engellemez. Ucuz filmler düşmelere ve çiziklere karşı cihazınızın ekranını koruyamaz. Ucuz filmler ÖMÜR BOYU GARANTİLİ değildir.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili olarak tarafınıza arama ile dönüş sağlanmıştır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön