18 Nisan 2013

Gold Teknoloji Marketleri Klonlu Cep Telefonu!

08.03.2013 tarihinde gold an almış olduğum samsung galaxy ace 5830i cep telefonuna yaklaşık 10 gün sonra klonlu olduğu mesajı gelmiştir. Telefonun kutusu ve batarya altındaki etikette yazan imei nosu ile yazılımdaki imei nosu birbirini tutmamaktadır.

Satıcı firmaya hem mesaj hemde sözlü başvuru yapmama rağmen hiç ilgilenmeyip servise yönlendiriyorlar. Dün itibariyle telefon tamamen kapandı görüşmelere. Şimdi soruyorum siz sitenizde sattığınız malları kontrol etmeden mi satıyorsunuz ve sattığınız malın niye arkasında durmuyorsunuz.

Mücahit 104 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Konu ile ilgili mail adresinize gereken bilgilendirme sağlanmıştır. Size iletilen mail adresi üzerinden gereken bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Gold.com.tr

  • Mücahit 18 Nisan 2013

    bu istediğiniz evrakları ben size mail yoluyla ulaştırsam uygunmudur.İkinci olarakta kimlik fotokopisinin başka işlemlerde kullanılmayacağından nasıl emin olacağım.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili olarak aşağıda yer alan belgeleri tarafımıza iletmeniz durumunda gerekli işlemler gerçekleştirilecektir. - Klonlu imei beyannamesi - Fatura fotokopisi - Nüfus cüzdanı fotokopisi - Cep telefonu numarası Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön