Gold Teknoloji Marketleri Kırık TV Gönderdi.

Şenol G. |

Çankırı Çerkeş ilçesine gönderilmek üzere Gold Teknoloji Marketleri'dan LG 32lb582v 100Hz HD Uydu Smart LED ürünü sipariş verdik. 99 gün sonra bize geldi. Getiren firma Yurtiçi Kargo. Çankırı ilçesi olmamıza rağmen ürün (yl) Ankara isimli şubeden gelmiş. Ürün kırık çıkınca Gold kargo ile işi halletmemizi istiyor. Kargo 200 km uzakta olan (yl) Ankara şubesine elden dilekçe vermemizi istiyor. Yani iş ortada kaldı. Kimse işi çözmüyor. Bizim muhatabımız Gold olmasına rağmen ödemesini yaptığımız ürünün yenisini ne zaman alabileceğimiz belli değil. Ürün sağlamsa şanslısınız. Eğer arızalı ise bir ömür o ürünün peşinden koşmak zorunda kalacaksınız.

Etiketler :

Personel İlgisizliği Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şenol G.
  17 Ocak
  13:30

  hiçbir ilerleme olmadı. 17 günlük mağduriyetimiz uzayarak devam ediyor. Pazartesi günü tüketici hakem heyetine başvuracağız.

 • 15 Ocak
  14:08

  Değerli Müşterimiz,

  Konu hakkında firmamıza göndermiş olduğunuz rapor incelenmektedir. İşleminiz sonuçlandığında tekrar tarafınıza bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 15 Ocak
  13:28

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.