Gold Teknoloji Marketleri Kayıt Dışı Cihaz Satıyor.

Muhammet D. |

8 ay önce Gold Teknoloji Marketleri'nden Samsung marka cep telefonu aldım.Geçen ay internete girerken donuyordu vede kasasında boya atmaları vardı. Götürdüm Samsung servisine bayan telefonun Samsung' a kayıtlı olmadığını söyledi ve bunu yaptıklarında ücretini sizden alırız dedi peki dedim.

Bu Samsung cep telefonu size kayıtlı telefon değilse, nereden gelmiş diye sordum, bayanda bu telefon pasaporta işli kaçak ürün dedi. Neyse ben gittim Gold Teknoloji Marketleri'ne telefonu garantiye göndereceğim dedim. Aldılar telefonu 20 gün sonra geldi. Servis formunda da; ürün test edilmiş olup hiçbir sorunu yoktur diye gönderdiler. Şimdi soruyorum; sizlere kaçak pasaporta işli bir ürünü siz Gold Teknoloji Marketleri gibi büyük bir mağazadan alır mısınız?

Etiketler :

Garanti Kapsam Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Haziran
  14:05

  Değerli Müşterimiz,

  Konu hakkında tarafımızdan satılan tüm cihazlar kayıtlı olup,yasal olmayan cihaz satışları sağlanmamaktadır. Ürünün garanti belgesi kutu içerisinde sizinle paylaşılmıştır. Ürünün arızası için servis noktasına yönlendirilmiştir. Cihazınızda arıza görülmediği için tarafınıza geri gönderimi yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • 02 Haziran
  11:37

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr