Gold Teknoloji Marketleri Kargo Bilgisi Alamadım!

Ersin Y. |

Gold elektronikten beyaz eşya aldım, kargo bilgilerini ısrarla istememe rağmen bana ulaştırmadılar ve ben evde olmadığım bir zamanda eşyalar geliyor tekrar gidiyor. Kargo şirketini aradığımda da gelip ürünleri kendiniz alacaksınız diyorlar tabi benim öyle bir imkanım yok. Müşteri hizmetlerini arıyorum döneceğiz diyorlar 5 gündür boş dönüyorlar. Tam manasıyla rezillik yaşıyorum ve eşyalarıma bir türlü kavuşamadım.

Etiketler :

Online Sipariş Takibi Online Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Mart
  16:58

  Değerli Müşterimiz,

  Konu depo birimimize iletilmiş olup en kısa süre içerisinde kontrol edilip tarafınıza bilgi verilecektir. Yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Ersin Y.
  31 Mart
  15:17

  23.03.2013 tarihinde 5 parça beyaz eşya aldım. Hepsinin ödemesini 25.03.2013 tarihinde havale ile ödemesini yaptım. Kargo bilgilerini ısrarla istememe rağmen göndermediler, ulaşamadım ve ben evde yokken kargo ürünleri getirmiş evde kimse olmayınca tekrar geri götürmüş. Kendi imkanlarımla rezillik çekerek eşyalarımı teslim aldım. Ama bu kezde kargom eksik gelmiş. Çamaşır makinesi gelmemiş, kargo bilgilerinde de 5. ürün yok zaten. Bir haftadır kepaze oldum, mağdur oldum ve ürünlerimin bir kısmı gelmedi. O kadar fazla para verip rahat alışveriş yapayım diye uğraşıyorum firmanın yaptığına bakın. Benim mağduriyetim nasıl giderilecek?

 • 29 Mart
  17:03

  Değerli Müşterimiz;

  Konu ile ilgili tarafınıza telefonla bilgilendirme sağlanmıştır. Gereken kontroller sağlanıp,size bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr