Gold Teknoloji Marketleri İmei Numarası Klonlanmış Ürün!

Mehmet C. |

Gold bilgisayar online satış üzerinden almış olduğum samsung S5660 GIO marka telefonuma bugün yasal takipten 357331042735728 numaralı imei numaranız klonlanmıştır cihazınız 30 gün içinde kapatılacaktır diye mesaj geldi.

Bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu sitesinden de imei numaramı yazınca aynı sonucu aldım. Telefonla aradım fakat bir türlü firmayla iletişime geçemedim. Ayıplı mal satışı yaptıkları için ya ürünün yenisiyle değiştirilmesini yada paramın şahsıma iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Ürün Değişim Ürün İade Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Nisan
  14:08

  Değerli Müşterimiz;

  Konu hakkında size gönderilen maildeki evrakları bizimle paylaşmanız durumunda gereken işlemler sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Mehmet C.
  22 Nisan
  13:27

  yapılacak başka bir şey kalmadığı için telefonumun sadece tek bir numarayla kullanımına açılmasını kabul ettim. gerekli bilgi ve belgeleri 09.04.2013 de yetkililere ulaştırdım ve en geç 10 gün içerisinde kullanıma açılacak ve size geri dönüş yapılacak denildi. Fakat hala bir bilgilendirme tarafıma yapılmadı ve telefonumun yasal olarak kapatılmaması için son 3 gün

 • 03 Nisan
  15:42

  Değerli Müşterimiz;

  Konu ile ilgili tarafınıza gereken bilgilendirme sağlanmıştır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Mehmet C.
  03 Nisan
  14:38

  Önerdikleri çözümü kabul etmiyorum tükedici hakem heyetine başvurdum. Aynı sorunla karşılaşan arkadaşlarda burada boşuna uğraşmasın.

 • 29 Mart
  11:57

  Değerli Müşterimiz;

  Konu ile ilgili tarafınıza telefonla bilgilendirme sağlanmıştır. Gerekli işlemler için size bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Mehmet C.
  29 Mart
  11:36

  Dün aradılar ve telefonuma sadece bir hattı tanımlayıp telefonumun sadece o hatla çalışacağını söylediler. Bu durumda gene ben mağdur oluyorum. Bende hiçbir hata olmamasına rağmen cezasını yine ben çekmiş oluyorum. Daha telefonumun garanti süresi bitmedi. O zaman iyi bir yerden almanın ve garantili ürün almanın anlamı kalmıyor. Kesinlikle hattımın sadece bir hatla çalışmasını kabul etmiyorum. Mağduriyetimin giderilmesi için paramın iadesini veya telefonumun yenisiyle değiştirilmesini istiyorum.

 • 28 Mart
  18:02

  Değerli Müşterimiz;

  Konu ile ilgili yetkili birime bilgi iletilmiş olup,gereken işlem sağlandıktan sonra size bilgi verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Mehmet C.
  28 Mart
  17:03

  İlk gün bir aradılar fakat bulamadık kaydı sistemde arıza var sonra haber vericeğiz dediler fakat hala bir bilgilendirme geri dönüş yapılmadı. Zaten telefonla ulaşmak imkansız. sanırım bizi geçiştirmek istiyorlar.

 • 27 Mart
  09:43

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr