21 Şubat 2013

Gold Teknoloji Marketleri İlandaki Üründen Farklı Ürün Gönderildi!

16 Şubat 2013’te, Gold Bilgisayar Otomasyon Sistemleri A. Ş. ’nin alışveriş sitesinden Microsonic Nokia C6-01 çekmeli hakiki deri kılıf siparişi verdim. Sipariş öncesi, yazılı olarak “Söz konusu ürün, ilgili sayfalarınızda yer alan ürün fotoğrafı ile bire bir aynı mı?” diye sormuş, “Sipariş edeceğiniz ürün, görselde bulunan resimlerin aynısı deyip orijinal ürün garantisi vermişlerdi.
Taahhütlerine rağmen 21 Şubat’ta gönderdikleri ürün, ürün sayfasındaki görsel ile uzaktan yakından ilgisi bulunmayan emrcase marka bir ürün oldu. İade etme gereği duymadım neyin nesi bu emrcase. Neden kendi ürününün resmini değil, bir başka ürünün resimlerini kullanıyor.

Selçuk 257 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk21 Şubat 2013

    Konu başlığı MARKA ALDATMACILIĞI idi. Telefon numaramdan ulaşmanıza gerek yok. Bugün elime geçen söz konusu ürünü iade etmeyeceğim. Değmez!.. Neden anlamak istemiyorsunuz, bilinmez. 1- Microsonic Nokia C6-01 ya da Microsonic Nokia N8 için çekmeli hakiki kılıf diyorsunuz, doğru mu? Evet!.. Ve neyin hakikisi?.. 2- Ama, ürün adı ve yayınladığınız görsel ile ilgisi olmayan emrcase marka ürün gönderiyorsunuz, doğru mu? Evet!.. Özetle: Sorun, ürünün iade edilip edilmemesi değil. Siz, Microsonic gösterip emrcase vuruyorsunuz. Doğru mu? Doğru!.. Saygılarımla.

  • Gold.com.tr Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Konuyla ilgili size telefon numaranızdan ulaşamıyoruz. Ürünü geri göndermeniz durumunda kontrolleri sağlanıp geri dönüş yapılacaktır. Yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. Saygılarımızla, GOLD BİLGİSAYAR A.Ş Müşteri Hizmetleri

  • Gold.com.tr Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürünü orijinal kutusu ve tüm aksesuarları birlikte eksiksiz olarak fatura ekinde yurtiçi kargo ile GOLD BİLGİSAYAR OTOMASYON dikkatine göndermeniz durumunda gerekli kontroller sağlanıp tarafınıza dönüş yapılacaktır. Ürün kargo bedeli Yurtiçi gönderi no verildiği takdirde tarafımızdan karşılanmaktadır YURTİÇİ GÖNDERİ NO:215257534 ADRES: ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 1 CADDE NO:13 YUKARIDUDULLU – ÜMRANİYE Saygılarımızla, GOLD BİLGİSAYAR A.Ş Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön