Gold Teknoloji Marketleri İadeyi Kabul Etmiyor.

Binnaz K. |

26.01.2014 Tarihinde aldığım İNCA marka tablet daha önce kullanılmış olup ve arızalıdır. Altunizede Gold mağazasında aldığım tableti iade etmek için girdiğimde Gold gibi kurumsal firmaya hiç yakışmayacak davranışlarla karşı karşıya kaldım. Firma hatası olan bu özürlü malı kesinlikle kabul etmiyorum. Gereken para iadesinin yapılmasını bekliyorum.

Etiketler :

Ürün İade Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Şubat
  09:31

  Değerli Müşterimiz,

  Konu hakkında tarafınıza telefonla destek sağlanmıştır. Cihazınızın yetkili servisinde işlemleri sonuçlanmış olup,mağazamıza sevk edilmiştir. Yekili mağazamıza ürününüz ulaştığında bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Binnaz K.
  07 Şubat
  09:24

  15 gün oldu hala gold tarafından bilgilendirilmedim.

 • 03 Şubat
  15:56

  Değerli Müşterimiz,

  Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis "ürün iade ve değişime uygundur" olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Binnaz K.
  03 Şubat
  12:28

  26.01.2014 Tarihinde yazdığım şikayet üzerine gold dan herhangibi telefon almadım. Bir daha kesinlikle gold dan alışveriş yapmayacağım. Hizmet ürünü satıncaya kadar. Ürünü arızalı sattıkları gibi bilgi almakta imkansız.

 • Binnaz K.
  31 Ocak
  10:48

  umarım geri dönüş sağlarsınız. Mağazadaki satış personellerinin yaklaşımını gördükten sonra gold bilgisayarın müşteriye ne kadar önem verdiğini gördüm . Hizmet malı satıncaya kadar. Sonrası yok.

 • 31 Ocak
  10:30

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr