24 Temmuz 2014

Gold Teknoloji Marketleri İade Almıyor.

Gold resmi sitesinden aldığım vestel 50" led tv yi iade etmek için aradığım Gold temsilcileri öncelikle Vestel servisinin gelip iade ile ilgili rapor tutması gerekli diye belirttiler (aslında aldığım ürünü zaten 14 gün içerisinde iade etmek hakkım var). Vestel servisi geldi raporu tuttu (rapor ektedir) rapor ve faturası kutusu da olmak üzere tekrar kargo ile iade ettim, bugün geri dönüş yaptılar ürünün raporunda iade edilebilir ibaresi yoktur gibi işi yokuşa sürecek oyalama sürecine girdiler. Amaç 14 gün iade süresini geçirtmek mi bilemiyorum ama Vestel'in merkezini aradığımda ürünü 14 gün içerisinde sizden almak zorundalar raporada gerek yok dediler, Gold prestij olarak çok şey kaybediyor.

Barış 1.684 Okunma

Cevaplar

  • Barış24 Temmuz 2014

    raporda "Montajla ilgili sorun yoktur, tüketici ürünün iadesini talep ediyor, aldığı bayiye (gold) yönlendirildi" ibaresinde üründe müşteriyle ilgili ürüne bir hasar yoktur, ürün iadesi için bayiye yönlendirildi diyor daha yazsınlar, koca tv yi birdaha kargoyla gönderip bizim tekrar servis çağırıp bir aynı anlam taşıyan bir kelime yazdırma isteme pskolojide nedir anlamış değilim ? amaç 14 günlük süreci aştırmakmıdır ?yaklaşımınız problemi çözücü değildir aksine aynı şeyleri tekrarlamaktan öteye gitmiyor....

  • Gold.com.tr Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis "ürün iade ve değişime uygundur" olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold.com.tr Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön