12 Nisan 2013

Gold Teknoloji Marketleri Havale 24 Saatte Onaylanmadı!

Golddan ürün siparişi verdim. 11. 04. 2013 saat 12:30 gibi havale yaptım. 14:00 ye kadar havale onayımın gold tarafında onaylanmadığını görünce call centeri aradım. bana dekontu [email protected] com. tr adresine göndermemi istediler.

17:30 gibi onu da yaptım. o saatten sonra call center kapandığı için bu sabah 09:20de call centeri aradığımda arkadaş dekont mailimin ellerine ulaştığını ilgili birimlerin gerekli onay işlemlerini yapıp ürünlerin kargoya verileceğini iletti.

Saat 12:00 de kontrol ettiğimde hala onaylanmadığını gördüm. call centeri aradığımda sabah yaptığım konuşmayı sanki kayıttan dinlemiş gibi oldum. bir havale 24 saatte onaylanmazsa kargosu ne zaman gelir acaba ??

Cemal 512 Okunma

Cevaplar

 • Gold.com.tr Temsilcisi16 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz; Konu ile ilgili olarak finans departmanımıza tekrar bilgi verilmiştir. Sipariş iptal işleminiz için gerekli bilgi alınacak olup,tekrar tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Cemal16 Nisan 2013

  GOLD'dan ürün sipariş etmiştim. havale ile ödemeyi de sipariş sırasında internet üzerinden aynı zamanda yaptığım halde havalem onaylanmadı gold tarafında. 3 gün bunun onayı için defalarca kez gold müşteri hizmetlerini aradım. işe yaramadı. en sonunda da 3 gün geçti diye siparişimi iptal etmişler. bu nasıl bir zihniyettir anlamadım ancak benim gözümde müşterilerini enayi yerine koyan bir zihniyet imajından başka bir şey değil. şimdi de paramı geri almaya çalışıyorum ama muhatab bile bulamıyorum. call center mi? onların sipariş numaranızı alıp ilgili yere iletmekten başka bir çözümleri yok. sonuç olarak istediğinizi alamadığınız gibi paranızı da kaptırıyorsunuz. Aman ha sakın maceraya girmeyin

 • Cemal15 Nisan 2013

  ne güncellemeymiş maşallah, şu gün şu saat oldu hala bu güncelleme bitmedi. öğlene kadar bu kargoya verilmeyecekse artık iptal edeceğim. başka çare kalmadı.

 • Gold.com.tr Temsilcisi13 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz; Konu ile ilgili olarak finans departmanımızın sistemlerinde güncelleme olması nedeniyle aksaklık yaşanmıştır.En kısa zamanda onaylanacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold.com.tr Temsilcisi13 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

 • Cemal12 Nisan 2013

  benim derdim işlemin aciliyeti değil call centerda kimsenin (dünden beri 5 kez aramışım) finans departmanınızda bir sorundan bahsetmeyişi. bu memleket sırrı mı da müşterilerinize bunu söylemiyorsunuz. her zaman hepsiburada dan alıyordum bu kez de golddan alayım dedim ancak bundan sonra iki kez düşüneceğimden emin olabilirsiniz. bu arada pazar günü çalıştığım hastanede doktor ve hemşirelere eğitim verilecekti ve 3 monitör eksiğim vardı. aynı gün kargo sözünüze güvendim. güvenmemeliymişim, çünkü pazara artık yetişmez bunlar.

 • Gold.com.tr Temsilcisi12 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz; Konu ile ilgili olarak finans departmanımızın sistemlerinde güncelleme olması nedeniyle aksaklık yaşanmıştır. İşleminizin aciliyeti paylaşılmış olup,en kısa zamanda siparişiniz tarafınıza ulaştırılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön