Gold Teknoloji Marketleri Hasarlı ve Darbeli Ürünü Değiştirmemek İçin Herşeyi Yapıyor!

Yıldırım Ö. |

20 Nisan 2014'te satın aldığım buzdolabını, Samsung Yetkili Servisi'ne 16 Mayıs 2014'te kurulum yaptırmak istediğimde, ambalaj açılınca buzdolabı darbeli çıktı. Konu ile ilgili servis raporu tutturdum. Daha sonra Gold Çağrı Merkezini aradığımda "servis formu"nu taraflarına mail atmam istendi.

Aynı gün callcenter@gold.com.tr adresine mail attım. 20 Mayıs'da Çağrı Merkezini aradığımda bu servis formu ile değişim olmayacağı söylendi. 21 Mayıs'ta tekrar aradığımda servis formunun değişmesi gerektiği söylendi. Samsung Çağrı Merkezini aradığımda verilen servis formunun değişim için yeterli olacağı söylenmesine rağmen, Gold.com.tr hala değişim yapmamak için herşeyi yapıyor.

Etiketler :

Ürün Değişim Personel Davranışı Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yıldırım Ö.
  26 Mayıs
  10:43

  Gold Teknoloji Marketi\'nin \"Müşteri Memnuniyeti\" yerine farklı kavramlarda kazanımlar için çalışan bir firma olduğunu düşünüyorum.

 • Yıldırım Ö.
  22 Mayıs
  18:44

  Sayın Yetkili,
  Callcenter@gold.com.tr adresine "Servis Formu"nu ve ürünün fotoğraflarını gönderdim. Emel.Yildirim@gold.com.tr mail adresinden gelen cevapta "ürünü telsim aldığınız için biz herhangi bir işlem yapamamaktayız. Raporunuzla birlikte kargo firmasına tazmin açabilirsiniz." ifadesi yer almaktadır.
  Bu mail üzerine 18:07'de 0216 554 75 75 nolu Çağrı Merkezini aradığımda ve kayıtları bende olan telefon görüşmesinde, operatör "Seda Hanım" bana durumun mailde belirtildiği şekilde olduğunu, kargo şirketini tazmin edebileceğimi belirtti. Kendisine defalarca "gold.com.tr"nin "Müşteri Memnuniyeti Departmanı"nın olup olmadığını sormama rağmen bana "yeterli bilgi verdiğimi düşünüyorum" diyerek, telefonu yüzüme kapatmıştır.

 • 22 Mayıs
  17:52

  Değerli Müşterimiz,

  Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis "ürün iade ve değişime uygundur" olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Yıldırım Ö.
  22 Mayıs
  17:13

  Sayın Yetkili,
  "En kısa süre" tabiri ile kastınız nedir?
  Bu süreç içinde size göstermiş olduğum anlayışım gold.com.tr'nin Müşteri Memnuniyeti Departmanı tarafından telefon ile aranır isem, artacaktır.

 • 22 Mayıs
  09:29

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.