22 Mart 2013

Gold Teknoloji Marketleri Hasarlı Paket Gönderimi!

"Türkiye'nin En Büyük Online Alışveriş Sitesi" olan gold.com.tr (Gold Bilgisayar) sitesinden 19.01.2013'te bir aspiratör sipariş ettim, parasını yatırdım. Fakat hala teslim alamadım. Kargo şirketi paketin hasarlı olduğunu bu şekliyle teslim edemeyeceklerini söyledi ve sonu gelmeyen bir tazmin süreci başladı.

Bu sürede siteye yazdığım bütün mesajlara günler sonra cevap; "Tazmin süreci başladı devam ediyor." Bilgi istedim, ne aşamada vs. ama yanıt malum.. Şimdi soruyorum;-Bu tazmin süreci olayında bir müşteri olarak benim suçum günahım ne? İnternet'ten alışveriş yapmak mı? Şu durumda ya kargo ya da firma tazmin edecek. Beni bu kadar bekletmenin alemi ne?

Zeki 81 Okunma

Cevaplar

  • Gold.com.tr Temsilcisi23 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Konu ile ilgili işlemlerinizin hızlandırılması için yetkili birime bilgi verilmiştir. İşleminiz sonuçlandığında tarafınıza tekrar bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Gold.com.tr

  • Zeki22 Mart 2013

    Tamda şikayetimde sözünü ettiğim ama iki kelimesi bir araya getirilememiş bir cevap. 1- Şu tazmin sürecini sonuçlandıracak olan firma kim? 2- Bana yardımcı olacak olan firma kim? 3- İşlemleri hızlandıracak birim kim? 4- Bana gerekli bilgilendirme verecek kim? :) Bu mesajdan hiçbir şey anlamadım ama ben dersimi aldım.

  • Gold.com.tr Temsilcisi22 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Konu ile ilgili tazmin işlemleriniz sonuçlandığında firma olarak yardımcı olabilmekteyiz. İşlemlerinizin hızlandırılması için yetkili birime bilgi verilmiştir. Gerekli bilgilendirme size bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön