31 Ağustos 2013

Gold Teknoloji Marketleri Hala Telefonu Tamir Edemedi!

Gold Kayseri mağazasından aldığım Samsung Galaksi S II cep telefonunun Tuş arızası nedeni ile 27 Temmuz 2013 tarihinde tamir ettirilmek üzere verdiğim telefonum bugüne kadar daha teslim edilmedi. Gold mağazasının arızalı ürün takibi yapabileceğim bir sitesi dahi yok.

Ben artık mağazaya gidip gelmeden telefonla ürünümün gelip gelmediğimden utanır oldum. Sayın Gold Teknoloji Marketleri yetkilileri müşterinin bir ayı geçkin süredir telefonu tamiri edilemez mi? Aldığım çakma telefon mu? Samsung firması tamir edecek parçası yok mu?

Firmanıza şikayet yazacağım bir elektronik postanızı bulamadım. Asıl olan firmanın satış sonrası yaptığı hizmet benim için. Aksi takdirde pazardaki işportacıdan farkı olmaz.

Kemal 143 Okunma

Cevaplar

  • Gold.com.tr Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Konu hakkında mağazamıza bilgilendirme sağlanmış olup, tarafınıza gereken bilgilendirme yapılacaktır.Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gold.com.tr

  • Kemal03 Eylül 2013

    Söz konusu olan bilgilendirme mesajım gelmedi. Firmaya tamir edilmesi için verilen ürünün kargoda dahil nerde olduğunu internetten takip edebilmem için bir sistemin olması gerektiğini düşünüyorum. Ben her seferinde mağazaya gitmek veya telefon ile koordine kurmak zorunda kaldım.

  • Gold.com.tr Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön