Gold Teknoloji Marketleri Hala İade Edecek.

Salih Ç. |

31.07.2014 günü Gold Aydın mağazasına ürün iadem oldu. Gerekli fatura ve kredi kartı slibini teslim ettim ürünü iade aldılar. Lakin 04.08.2014 yani bugün halen sorgulama yaptığımda ürün bedeli tarafıma iade edilmemiş. İlgili mağazayı aradığımda ise mağaza personeli bana işlemlerin başlatıldığını ve gerekirse 30 iş günü sürebileceğini söylediler. Benim paramı iade etmeleri için bu kadar bekletilmeyi etik bulmuyorum.

Etiketler :

Ürün İade Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ağustos
  09:15

  Değerli Müşterimiz;

  Konunun aciliyeti muhasebe departmanı yetkilisine iletilmiş olup,işlemlerinizin hızlandırılabilmesi açısından birebir görüşme sağlanmıştır. Yaşanan gecikmeden dolayı özür diler,anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Salih Ç.
  11 Ağustos
  19:31

  11.08.2014 günü saat 19:29 itibari ile internet bankacılığı vasıtasıyla kredi kartı işlemlerimden kontrolü sağladığımda herhangi bir iade yoktur ayrıca Halkbank diyalogtanda kontrol ettirdiğimde görevlilerce herhangi kredi kartıma herhangi bir iade söz konusu olmadığı cevabını aldım.

 • 11 Ağustos
  09:59

  Değerli Müşterimiz,

  İade işleminiz hesabınıza sağlanmış olup,tekrar kontrol etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Salih Ç.
  10 Ağustos
  13:49

  Merhabalar 10.08.2014 tarihi itibari ile halen iade işlemi gerçekleşmemiş.Lütfen yanıltıcı asılsız cevaplar vermeyelim.

 • 04 Ağustos
  17:43

  Değerli Müşterimiz,

  Konu hakkında yetkili mağazamız tarafınıza bilgi vermiştir. İade işleminiz için gereken işlem sağlanmıştır. Mağazamız tarafından uygunsuz yaklaşım sağlanmamıştır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 04 Ağustos
  16:40

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.