22 Mart 2013

Gold Teknoloji Marketleri Güvenimi Kaybetti!

15 03 2013 de talep etmiş olduğum black decker marka el süpürgesini 16 03 2013 de firma antetli bant ile bantlanmış ve hiç kurcalanmamış olduğunu görerek teslim aldım kutuyu açtığımda içinde faturada yazdığı gibi kullanım aparatlarını içeren taşıma çantasının olmadığını görerek firmayı aradığım.

Tatlı bir dille haklı olduğumu hemen eksik gönderimle ilgili depo birimine bilgi vereceklerini ve eksik teslimatın en kısa sürede yapılacağını söylediler Bugün dördüncü aramamda ise kaba bir dille ürünün kendi depolarından çıkmadığını ayrıca bana inanmaları için teslim alırken kontrol etmem gerektiğini eksikse belgelettirmem gerektiğini bu yüzden sorumluluk kabul etmeyeceklerini öğrenmiş oldum!

Necdet 64 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi22 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön