06 Ocak 2015

Gold Teknoloji Marketleri Geri Dönüş Sağlanmıyor!

Daha önce de telefonumun garantiden daha da bozuk olarak bana gelmesi üstüne şikayette bulunmuştum. O zaman geri dönüş sağlandı ve telefonumun para iadesi için 13.12.2014 tarihinde başvuru yaptım, tekrar gönderdim. O tarihten bu tarihe kadar hala bana bir geri dönüş yapılmadı. Telefonun para iadesinin yapılıp yapılmayacağı bu kadar uzun bir işlem midir? Merak ediyorum.

Daha önce telefonla birkaç kez aradım ancak "Biz size geri dönüş yapacağız. " deyip duruyor. Bu süreçte, bir daha Gold Teknoloji Marketlerin'den alışveriş yapmama kararını kesinlikle aldım. Şu an tek istediğim artık bir geri dönüşün yapılıp benim para iadesini almam. Yasal süre de tatiller bilmem ne derken birkaç güne bitecek.

Hakan 1.382 Okunma

Cevaplar

 • Hakan 13 Ocak 2015

  Benden daha önce Garanti Belgeniz bulunmuyor getirin deseniz zaten getirirdim ama bunu kendinizin çözdüğü telefonda iletildi. Madem çözüldü ürünün parasının iadesi ya da değişimi bu kadar zor olmamalı. Aciliyet belirtildi deniyor ama yine gecikme var. Ben 2 aydır telefonsuzum. Hizmet adına hiçbir şey göremiyorum, sadece satışa kadar iyi, sonrası sıfır.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi13 Ocak 2015

  Değerli Müşterimiz, Konu hakkında tarafınıza daha önce bilgi verilmiştir. Ürününüze ait garanti belgesi olmadığı için servis noktasına işleminizin aciliyeti iletilmiştir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Hakan 13 Ocak 2015

  Şikayeti yazdıktan sonra arandım ve 09.01.2015 Cuma günü ürünümün mağazada olacağına dair bilgi verildi. Ancak hala bana bir mesaj gelmedi, ürünüm hala elime ulaşmadı. Anlaşılan o ki Gold, hiçbir sorunu çözemiyor.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi06 Ocak 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön