Gold Teknoloji Marketleri Geri Dönüş Sağlanmıyor!

Hakan B. |

Daha önce de telefonumun garantiden daha da bozuk olarak bana gelmesi üstüne şikayette bulunmuştum. O zaman geri dönüş sağlandı ve telefonumun para iadesi için 13.12.2014 tarihinde başvuru yaptım, tekrar gönderdim. O tarihten bu tarihe kadar hala bana bir geri dönüş yapılmadı. Telefonun para iadesinin yapılıp yapılmayacağı bu kadar uzun bir işlem midir? Merak ediyorum.

Daha önce telefonla birkaç kez aradım ancak "Biz size geri dönüş yapacağız. " deyip duruyor. Bu süreçte, bir daha Gold Teknoloji Marketlerin'den alışveriş yapmama kararını kesinlikle aldım. Şu an tek istediğim artık bir geri dönüşün yapılıp benim para iadesini almam. Yasal süre de tatiller bilmem ne derken birkaç güne bitecek.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan B.
  13 Ocak
  10:46

  Benden daha önce Garanti Belgeniz bulunmuyor getirin deseniz zaten getirirdim ama bunu kendinizin çözdüğü telefonda iletildi. Madem çözüldü ürünün parasının iadesi ya da değişimi bu kadar zor olmamalı. Aciliyet belirtildi deniyor ama yine gecikme var. Ben 2 aydır telefonsuzum. Hizmet adına hiçbir şey göremiyorum, sadece satışa kadar iyi, sonrası sıfır.

 • 13 Ocak
  10:00

  Değerli Müşterimiz,

  Konu hakkında tarafınıza daha önce bilgi verilmiştir. Ürününüze ait garanti belgesi olmadığı için servis noktasına işleminizin aciliyeti iletilmiştir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Hakan B.
  13 Ocak
  09:53

  Şikayeti yazdıktan sonra arandım ve 09.01.2015 Cuma günü ürünümün mağazada olacağına dair bilgi verildi. Ancak hala bana bir mesaj gelmedi, ürünüm hala elime ulaşmadı. Anlaşılan o ki Gold, hiçbir sorunu çözemiyor.

 • 06 Ocak
  12:34

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.