16 Mayıs 2014

Gold Teknoloji Marketleri Geç Teslimat Yaptı.

11/05 de sipariş vermiş olduğum Arçelik telve kahve makinası ve Tefal tea export metal çaycı 16/05 hala kargoya verilmemiştir. İnternet sitesinde verilen bilgiye göre 15/05 de gönderi kargoya verilecekti. 15/05'de defalarca yapılan telefon görüşmesi sonrası 16/05'de Tefal çaycının, 22/05'de Arçelik telve makinasının kargoya verileceğiydi.

16/05'de yaşadığım mağduriyet sonrası alınan hediyelerin bu tarihlerde teslimatı önem taşımadığından, sevkiyat adresini değiştirmek durumunda kaldım ve aynı ürünlerden başka yerden satın alım yaparak aynı gün içinde kargoya teslimatını yaptırdık. Alınan ürünlerin geç teslimatı ve temin edilememe probleminden dolayı duyulan hayal kırıklığını önemle belirtirim.

Dilek 676 Okunma

Cevaplar

  • Dilek 27 Mayıs 2014

    Merhaba, 2 haftalık bir bekleme sürecinden sonra ürünün tedarik edilemediği bilgisini iletmişlerdir. Her yerde bulunan Arçelik Telve makinası nasıl bulunamaz bunu da anlamış değilim zaten. Madem ürün yok neden sitede satışa sunuluyor, satışa sunuldu ise müşteriyi neden bu kadar süre ürün için bekletiyorsunuz. Gerçekten Gold teknoloji MArketlerinden alışveriş yaparken duyulan bu sıkıntı ve hayal kırıklığı birçok internet alışverişlerinde gerçekten çok daha özenli olmamız gerektiğini bir daha göstemektedir.

  • Gold.com.tr Temsilcisi16 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürününüz tedarik aşamasında olduğu için kargolama süreci uzamıştır. En kısa zamanda ürününüz tarafınıza ulaştırılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gold.com.tr

  • Gold.com.tr Temsilcisi16 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön