07 Temmuz 2015

Gold Teknoloji Marketleri Garantiye Yolladığı Cihazı Kaybetti.

15 Haziran'da telefonumu arama hataları nedeniyle Gölcük Gold bayisine götürdüm. Ürünü garantiye gönderdiler ve sorunun 20 güne kalmadan çözülebileceğini, haber vereceklerini söylediler. 10 gün sonra ürünün durumunu öğrenmek için gittiğimde ürünün ayın 23'ünde kaybolduğunu öğrendim ve o tarihte tazmin oluşturulmuş.

Birkaç güne mağduriyetiniz giderilir dediler. Şu tarih itibariyle hala mağduriyetim giderilmedi! Sık sık bayiye sormama rağmen hala tazmin için onay beklediklerini söylüyorlar. Bundan sonra hakkımı yasal yollardan arayacağım ve asla bir daha Gold'dan alışveriş yapmayacağım. Çevremi de bu konuda yönlendireceğim.

Nilay 201 Okunma

Cevaplar

 • Nilay'ın Teşekkür Mesajı16 Temmuz 2015

  Sorunum çözüldü. İlgi için teşekkürler.

 • Nilay14 Temmuz 2015

  İnşallah bu yüzyıl içerisinde çözersiniz sorunumu. Bu kafayla giderseniz daha çok müşteri kaybedersiniz. Gerçekten size diyecek lafım kalmadı artık. Sizden alışveriş ayapacağıma adı sanı duyulmamış yerlerden yaparım bin kat daha iyi. En azından sizin kadar rezillik yaşatmazlar.

 • Nilay09 Temmuz 2015

  Bu sizin kargoyla aranızdaki mesele. Siz benim mağduriyetimi giderin sonra kargoyla ne yapıyorsanız yapın. Ben cihazımı kargoya değil size verdim. Koskoca gold kargodan para almadan da benim mağduriyetimi giderebilir sanırım!

 • Gold Teknoloji Temsilcisi09 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Tarafınıza daha önce mağazamız tarafından bilgi verilmiştir. Cihazınız için kargoya tazmin işlemi başlatılmıştır. İşleminiz sonuçlandığında tekrar size bilgi vereceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Nilay09 Temmuz 2015

  2 gün geçti ve hala ses seda yok. Yaptığınız boş vaatlerle müşterilerinizi kandırmaksa gerçekten işe yaramaz bir müşteri politikasına sahipsiniz. demek ki her büyüğüm diyen firmadan alışveriş yapmak doğru değilmiş anlamış olduk. Bu son olsun. Çünkü adınızın hakkını veremiyorsunuz.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi07 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön