Gold Teknoloji Marketleri Garantiye Gönderilen Ürünün Heryeri Çizilmiş.

Okan Y. |

Garantiye dokunmatiği çalışmadı için gönderdiğim Ainol Novo 7 Flame tabletime garanti kapsamında işlem yapılıp, sorun giderilmiş. Bunun için öncelikle teşekkür ederim fakat; 1 buçuk yıldır ekranında jelatinle kullanıp en ufak çiziğe karşı koruduğum tabletimin ekranını, garantiye verirken sorun olmasın, kusur bulmasınlar diye jelatinini çıkartıp gönderdim.

Fakat hangi aşamadaki arkadaşın sorumsuzluğu bilmiyorum fakat kutu içeriğine güzelce yerleştirip sabitlediğim tabletim, tamir görüp elime geçtiğinde ekranında onlarca derin çizik vardı. Hiçbir şekilde tabletimde bu kadar çizik yoktu ben verirken!

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Aralık
  17:59

  Değerli Müşterimiz,

  Konu hakkında tarafınıza telefonla bilgi verilmiştir. 1 ay sonra gelen cihaz çizik şikayeti ile ilgili maalesef destek veremiyoruz. Yetkili servis noktasıyla görüşme yapmanız gerekmektedir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 22 Aralık
  12:20

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.