06 Mayıs 2013

Gold Teknoloji Marketleri Garantisiz Televizyon!

30.04.2013 tarihinde Gold internet sitesinden LGLM615S televizyon aldım. Lg servisini aradım, eve geldiler; ama bu ürünün LG Türkiye garantili olmadığını ve ürünü kuramayacaklarını söylediler, şok oldum. İthalatçı firmayı aradım, mesai dışıymış, telefona bile bakan yok. Gold'u aradım, orada da kimse yok. hafta sonuymuş.

Gold sattığı ürünün distrübütör garantisinin olmadığını ürün açıklamalarında belirtseydi, kesinlikle almazdım. Sanırım ürünü 1 hafta içinde iade etmem gerekiyor; fatura tarihi ayın 1'i;ürün ayın 3'ünde yollandı ki sanırım bu düşünülerek.Ürünü ayın 4'ünde aldım; araya haftasonu girdi, etti mi size 1 hafta.

Mehmet 130 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Konu hakkında cihazı bize geri göndermeniz durumunda gereken işlemler sağlanıp size bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Gold.com.tr

  • Mehmet 06 Mayıs 2013

    Lg Türkiye ile değiştirileceği söylenmedi.Sadece gönderin denildi.İyi de gönderince ne olacak, belli değil.Size dönüş yapacağız denildi.Değiştirme hakkım varsa açık açık belirtilebilir.Ama cevap yok.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Konu hakkında sitemizin mesajlarım bölümünden bilgi verilmiştir. Cihazınızı bize geri göndermeniz durumunda gereken işlemler sağlanacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön