Fevzi Y. Teşekkür Mesajı

ürünü 16 haziranda garantiye verdim 27.11.2014 tarihinde param iade edilmiş.

Gold Teknoloji Marketleri Garanti Konusunda İlgisiz.

Fevzi Y. |

12011447842 numaralı Gold müşterisiyim.14.06.2014 tarihinde Gold mağazasından garanti için Logitech F510 cihazını bıraktım. (İzmir Bornova Kipa şubesi). En geç bir hafta içinde cihazın durumu ile ilgili bilgi verileceğini faturanın yeterli olacağını söylendi. Bir hafta sonra şubeyle tekrar görüştüm ürünün serviste olduğunu hemen garantiye gideceğini söylediler. 20 gün geçtikten sonra tekrar aradım.

Garanti belgesinin kayıp olduğunu gerekli işlemin başlatılacağı ve haber edileceğim söylendi ama tabiki hiçbir haber alamadım. Sonra tekrar aradığımda ürünün yeni servise gittiği söylediler. Artık ürünün bir önemi kalmadı. Paralı olarak yaptırmam daha iyi olurdu. Neden bu mağaza bu kadar sorumsuz?

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fevzi Y.
  27 Kasım
  20:11

  ürünü 16 haziranda garantiye verdim 27.11.2014 tarihinde param iade edilmiş.

 • Fevzi Y.
  24 Temmuz
  22:37

  bir buçuk aydır üründen haber alamıyorum yazık alın üründe sizin olsun bir daha goldtan alışveriş yapmayı geç yanından geçmem.

 • 22 Temmuz
  13:47

  Değerli Müşterimiz,

  Mağazamız tarafından servisteki cihazınız için gereken işlemler sağlanacaktır. İşleminiz sonuçlandığında size tekrar bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 17 Temmuz
  12:55

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.