Gold Teknoloji Marketleri Garanti İlgisizliği!

İsmail Ç. |

Afyon mağazanızdan (ng TV 530) markalı telefon aldım burnumdan geldi telefonu alalı dört ay oldu telefon 1 ay anca durdu, benim elimde onun dışında ya dükkanınızda ya kargoda ya da serviste o değil gidiyor geliyor yine yapılmamış, bir yakınlık sensörüne çare bulamadılar.

Sattığınız ürünün arkasında durun biraz, şimdi beni genel merkezinizden 1 arkadaş beni arayacak derdimi dinleyecek garantiye tekrar göndermemi isteyecek hatta gönderirken forma benim ismimi de yazdırın diyecek geçen aynı böyle oldu, o arkadaşın ismini de yazdırdım yinede bozuk bir halde tekrar gönderdiler, sizi şiddetle kınıyorum, beni mağdur ettiniz.

Etiketler :

Müşteri Hiz. Personel Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Nisan
  09:06

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili servis birimine bilgi verilmiştir. Tarafınıza telefonla dönüş sağlanacaktır.


  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • İsmail Ç.
  28 Nisan
  19:39

  İnceleme başlatmanıza gerek yok teknik servisteki teknisyen biraz ilgili olsun lütfen işiyle sensörü değiştirince kontrol etmeden mi gönderiyolar bu ürünü aynı arızadan 3üncü defa gitmiş olacak bir daha gönderirsem. Geçen aynı dertten muzdariptim yine yazdım yine aynı cevabı verdiniz.

 • 28 Nisan
  17:16

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.