28 Nisan 2015

Gold Teknoloji Marketleri Garanti İlgisizliği!

Afyon mağazanızdan (ng TV 530) markalı telefon aldım burnumdan geldi telefonu alalı dört ay oldu telefon 1 ay anca durdu, benim elimde onun dışında ya dükkanınızda ya kargoda ya da serviste o değil gidiyor geliyor yine yapılmamış, bir yakınlık sensörüne çare bulamadılar.

Sattığınız ürünün arkasında durun biraz, şimdi beni genel merkezinizden 1 arkadaş beni arayacak derdimi dinleyecek garantiye tekrar göndermemi isteyecek hatta gönderirken forma benim ismimi de yazdırın diyecek geçen aynı böyle oldu, o arkadaşın ismini de yazdırdım yinede bozuk bir halde tekrar gönderdiler, sizi şiddetle kınıyorum, beni mağdur ettiniz.

İsmail 308 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi29 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili servis birimine bilgi verilmiştir. Tarafınıza telefonla dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • İsmail28 Nisan 2015

    İnceleme başlatmanıza gerek yok teknik servisteki teknisyen biraz ilgili olsun lütfen işiyle sensörü değiştirince kontrol etmeden mi gönderiyolar bu ürünü aynı arızadan 3üncü defa gitmiş olacak bir daha gönderirsem. Geçen aynı dertten muzdariptim yine yazdım yine aynı cevabı verdiniz.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi28 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön