Gold Teknoloji Marketleri Garani Kapsamı!

Göksel C. |

6 ay önce aldığım iPad 2 16 gb ürünün alırken 300 TL karşılığında vip protect garanti yaptırdım. Daha sonra yere düşüp ekranı kırdım sonra Nilüfer şubesi gold teknoloji markete ürünü bıraktım ve daha sonra bana ürünü yapıp size haber vereceğiz dediler. Kimse arayıp sormayınca yaklaşık 45 gün sonra kendim gittim ürün ekranı değişmiş, arka kasasında kocaman bir etiket ve ön açma tuşunu çakma bir tuş uydurmuşlar ve baştan ön yüzünde etiket olduğu için anlamdım. Ama eve geldim etiket çıkartınca tuşun çakma olduğunu fark ettim. Tekrar gönderdim bugün aradım bana ürün yerine fatura bedelinin %60'nın 1400 aldığım iPad' in 840 TL hediye çeki vermişler.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mart
  09:52

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınız için gereken teknik müdahaleler sağlanmış olup, mağazamıza geri gönderim yapıldı. Ürün ulaştığında tarafınıza sms ile bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 02 Mart
  11:57

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.