21 Ocak 2014

Gold Teknoloji Marketleri Farklı Ürünün Fiyat Farkını İade Etmiyor!

Gold Teknoloji Marketlerinin web sitesinden 6.1.2014 de wd my passport 2.5 inch 1Tb harici disk siparişi vermiştim. Bir aksama sonucu ödememin kontrolüne kadar geçen sürede siparişin stokta bittiğini yerine başka bir ürün gönderilebileceği söylendi. Bende Wd elements ürününü istedim, sonradan anladım ki hem daha ucuz bir ürün, hem de bir yazılım farkı var.

Firma bu durumda pahalı bir ürün ödemesi alıp yerine daha ucuz bir ürünü göndermiş oldu ama fiyat farkını hesabıma geri ödemiyor. Bu ticari olarak doğru değil, kurallara aykırı. Bu konuda ancak malı iade alabiliriz diyorlar, ancak geçen sürede fiyatlar aniden arttı, iade edersem zararım çok daha artar. Firmanın fiyat farkını hesabıma iade etmesini talep ediyor ve durumu şikayet ediyorum.

Kenan 112 Okunma

Cevaplar

  • Kenan28 Ocak 2014

    Ürünün diğer üründen ucuz olmadığını belirten bir mesajı hesabıma gönderip işi kapattılar, yaptıkları kabul edilir gibi değil, kendi kusurlarını kabul etmiyorlar ve her iki ürün arasındaki farkı hiç belirtmiyorlar, firmayı kınıyorum.

  • Kenan24 Ocak 2014

    Konuyu tam araştırmadan telefonla geri dönüş yaptılar, ben teknik olarak izah edince tekrar araştıracağız dediler, ancak şimdiye kadar bir sonuç çıkmadı. Sonuç olarak WD passport 1tb 2.5 inch hdd yerine WD elements almış oldum, bu defa WD elements fiyatına WD passport ürünü satın almaya hakkım olmasıgerekir,etik olarak. Eğer fiyat farkı makası çok açılmışsa firma kusurlu olduğu için buna katlanmalı. Ya da aradaki fiyat farkını iade etmeli, benim esas amacım wd passport içindeki yazılıma sahip olmak idi.

  • Gold.com.tr Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön