08 Temmuz 2015

Gold Teknoloji Marketleri Ek Garanti Sorunu!

2014 Mayıs ayında Gold mağazasından Sony Eurasia marka bir telefon aldım ve garantiye ek kaskoda yaptırdım 2015 Mart ayında telefon düştü ve kırıldı kaskoya gönderdim görüntü olarak telefonu tamir edip ekranı kulaklık girişi ve ahizesi bozuk olarak geri döndü.

2. kez gönderdim tekrara yapmadan gönderdiler Gold mağazası ilgileneceğini söyledi ama 3 kez gönderdik kaskoya ve 2. kez de telefonun tamir edilmediğini söylediler sözleşmede telefon tamir edilemiyorsa %60 para iadesini vermemek için ne telefon tamir edildi ne de geri dönüş yapıldı, tamir edeceğiz diye 3 kere telefonumu da aldılar ama hiçbir hizmet göremedim ve kesinlikle Gold pişmanlıktır.

Tuğba 217 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Cihazın ekranında ve kasasında darbenin olduğu tekrar bildirildi. Daha önce geldiğinde de bu darbe belirtildiği için onarımsız iade edilmiştir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön