Gold Teknoloji Marketleri Ek Garanti Sorunu!

Tuğba Hançer A. |

2014 Mayıs ayında Gold mağazasından Sony Eurasia marka bir telefon aldım ve garantiye ek kaskoda yaptırdım 2015 Mart ayında telefon düştü ve kırıldı kaskoya gönderdim görüntü olarak telefonu tamir edip ekranı kulaklık girişi ve ahizesi bozuk olarak geri döndü.

2. kez gönderdim tekrara yapmadan gönderdiler Gold mağazası ilgileneceğini söyledi ama 3 kez gönderdik kaskoya ve 2. kez de telefonun tamir edilmediğini söylediler sözleşmede telefon tamir edilemiyorsa %60 para iadesini vermemek için ne telefon tamir edildi ne de geri dönüş yapıldı, tamir edeceğiz diye 3 kere telefonumu da aldılar ama hiçbir hizmet göremedim ve kesinlikle Gold pişmanlıktır.

Etiketler :

Ek Garanti Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Temmuz
  09:37

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazın ekranında ve kasasında darbenin olduğu tekrar bildirildi. Daha önce geldiğinde de bu darbe belirtildiği için onarımsız iade edilmiştir.


  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 08 Temmuz
  11:55

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.