21 Eylül 2013

Gold Teknoloji Marketleri Dönüş Yapmadı!

16.09.2013 tarihinde gold.com.tr adlı veb satış mağazasının 554** ** nolu telefonundan 80 21 özel hatlı A**** beyi arayarak daha evvel almış olduğum üründen geri iade olarak hakkım olan 30 TL' ye 2 ürün seçtiğimi bunların ellerinde olup olmadığını, varsa ne şekilde elde edebileceğimi sordum.

A**** bey bana seçtiğim 2 üründen 1 tanesinin depolarında olduğunu ama diğerinden emin olamadığını söyledi. Bana telefon numaranızı verirseniz sizi arayıp bu konu hakkında bilgilendiririm dedi. İlk aradığım tarihten şu an ki tarihe kadar ( 21.09.2013 ) ne o dönüş yaptı ne de diğer müşteri hizmetleri yetkilisi olduklarını beyan eden diğer kişiler. Mail attım 2-3 kere cevap gelmedi.

Metin 49 Okunma

Cevaplar

  • Metin23 Eylül 2013

    ilk şikayetimi yazdığımda firma yetkilileri bu durumla bir daha karşılaşmayacağımı hem yazılı hem sözlü olarak beyan etmelerine rağmen aynı durumla karşılaşmış olmam hakkında ne diyeceklerini merak ediyorum. nasıl olsa sattık .paramızı aldık ne olursa olsun mantığınımı savunuyorlar. altı üstü 30 tl. ilk aldığım ürün bedelleri toplamda 1.360 tl gibi bir tutar. yapılanı hala hazmedemiyorum.aklım da almıyor.koca firmanın düştüğü duruma bak.

  • Gold.com.tr Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön