Gold Teknoloji Marketleri Değişim Konusunda Gerekli Yardımı Yapmadı!

Oya K. |

2 Mayıs'ta 2013 tarihinde Gold Bayrampaşa Forum mağazasından aldığım Notaks mouse Asus bx700 marka Samsung notebook bilgisayarımı aldıktan 1 ay sonra klavyesi çalışmadığı için servise gönderip değişim talep ettim, klavyedeki arızayı giderdiklerini değişime gerek olmadığını bana bildirerek geri gönderdiler.

Aldıktan 1 gün sonra aynı problemi tekrar yaşadım ve yine gönderdim. Bana tekrardan problem olmadığını söyleyerek gönderdiler ve yine aynı problem 1 gün sonra nüksetti, bilgisayarımı dün itibari ile 3. kez geri aldım ve bugün yine çalışmıyor, bana bu konuda gerekli yardımın yapılmadığını düşünüyorum ve kendime muhatap alacak birini de bulamıyorum. Gold Teknoloji Marketleri servis hizmeti iyi değil.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oya K.
  03 Eylül
  09:32

  Bu benim elime üçüncü kez heçtiği hali. Videosuda var. Be bende g harfi için ücret talep ediliyor ben kullanmadımki sadece golda götürüp getirirken kullandım ürünü malesef

 • 30 Ağustos
  16:38

  Değerli Müşterimiz,
  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.
  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr