Gold Teknoloji Marketleri Cihazımın İadesi Yapılmıyor.

Tc Vildan Külçeler B. |

2 aydır garantili cep telefonum serviste. Gelse bile artık istemiyorum. Tam bir oyalama taktiğiyle beni bunca zaman beklettiler. Para iadesi istedim hakkım olarak ama kabul edilmedi. Yasal yollara başvurdum umarım buradan sonuç alabilirim. Bu firmadan telefon aldığıma bin pişmanım ilk ve son alışverişimdi.

Etiketler :

Ürün İade Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  09:51

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Tc Vildan Külçeler B.
  13 Ocak
  20:03

  Ayrıca Gold Teknoloji Marketlerinden aldığım cihaz Sony Eurasia xperia. Cihaz servise gittiği ilk zamanlarda cihazımın Sony Eurasia garantisinde olduğunu düşünerek Sony Eurasia le iletişime geçtim Sony Eurasia emei No. Sunu istedi. Aldığım cevapta cihazının birleşik Arap emirliklerinde satılmak üzere üretildiğini Sony Eurasia distribütörleri haricinde türkiyeye giriş yapıldığınıSony teknik servislerinden hizmet alamayacağımı firmayla görüşmek gerektiği söylendi. Bilginize.