09 Temmuz 2014

Gold Teknoloji Marketleri Cep Telefonum Serviste Kayboldu.

Gold bilgisayardan almış olduğum General Mobile Discovery cep tel. 6 ay sonra bozuldu. 212 AVM Gold mağazasına verdim. Yaklaşık 25 gün olmasına rağmen telefonuma ulaşamadım. Üstelik 5 Temmuz günü 212 mağazasını arıyorum telefon geldi mi diye gelmedi diyorlar. Sonradan genel merkezden öğreniyorum ki o gün telefon mağazaya gelmiş ve yanlışlıkla genel merkeze geri gönderilmiş.

Merkez, Telpa, 212 AVM Gold sürekli yalan söylüyor. Mail adresleri veriliyor yazın diye, cep telefonum alınıyor biz sizi arayacağız gün içerisinde diye hiçbirine dönüş yok. Yaklaşık 5 gündür de bu şekilde oyaladılar. Az önce aradım telefonu geri vermek istiyorum diye biz alamayız diyorlar. Bir daha kapısından içeri girmem.

Süleyman 2.461 Okunma

Cevaplar

 • Gold Teknoloji Temsilcisi21 Temmuz 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürünün değişimi onaylanmamıştır onarım-test işlemleri yapılarak bugün servisinden kargoya verilmiştir. Ürün ulaştığında mağazamıza size bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Süleyman15 Temmuz 2014

  hiç ilgilenmediler. bir daha o mağazadan içeri satın alma amacıyla girmeyeceğime yemin edebilirim.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi09 Temmuz 2014

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili tarafınıza 08.07.2014 günü bilgi verilmiştir. Değişim talebiniz servis noktasıyla paylaşılmıştır. İşlemin sonuçlanması beklenmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi09 Temmuz 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön