Gold Teknoloji Marketleri Cep Telefonum Serviste Kayboldu.

Süleyman E. |

Gold bilgisayardan almış olduğum General Mobile Discovery cep tel. 6 ay sonra bozuldu. 212 AVM Gold mağazasına verdim. Yaklaşık 25 gün olmasına rağmen telefonuma ulaşamadım. Üstelik 5 Temmuz günü 212 mağazasını arıyorum telefon geldi mi diye gelmedi diyorlar. Sonradan genel merkezden öğreniyorum ki o gün telefon mağazaya gelmiş ve yanlışlıkla genel merkeze geri gönderilmiş.

Merkez, Telpa, 212 AVM Gold sürekli yalan söylüyor. Mail adresleri veriliyor yazın diye, cep telefonum alınıyor biz sizi arayacağız gün içerisinde diye hiçbirine dönüş yok. Yaklaşık 5 gündür de bu şekilde oyaladılar. Az önce aradım telefonu geri vermek istiyorum diye biz alamayız diyorlar. Bir daha kapısından içeri girmem.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Personel İlgisizliği Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  17:04

  Değerli Müşterimiz,

  Ürünün değişimi onaylanmamıştır onarım-test işlemleri yapılarak bugün servisinden kargoya verilmiştir. Ürün ulaştığında mağazamıza size bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Süleyman E.
  15 Temmuz
  15:08

  hiç ilgilenmediler. bir daha o mağazadan içeri satın alma amacıyla girmeyeceğime yemin edebilirim.

 • 09 Temmuz
  11:26

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili tarafınıza 08.07.2014 günü bilgi verilmiştir. Değişim talebiniz servis noktasıyla paylaşılmıştır. İşlemin sonuçlanması beklenmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 09 Temmuz
  11:14

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.