Gold Teknoloji Marketleri Bozuk Ürünü İade Almıyor!

Ünal G. |

Gold mağazasına gittim. E. Y. isimli görevli arkadaş bana ısrarla Acer almamı söyledi. Hiçbir sorun çıkmaz deyip Acer marka dizüstü bilgisayarı aldım. Daha kullanmadan sürekli güncelleme yapmaya başladı. Yarım yamalak Gold'da çalışan arkadaşlar kurulum yapmışlar bana faturamı bile veremediler 15 içinde iade için götürdüm mağazaya yetkili bana pc yi satan arkadaş olmadığından geri döndüm faturamı yine alamadım kargoya vermişler sözde.Sonra bir 15 gün sonra tekrar geldim işte iade etmek istedim zamanı geçti dediler bir sürü bahaneler. Şimdi de servise verdiler 15 gün oldu daha haber çıkacak hemen dönüş yapılmasını istiyorum...

Etiketler :

Ürün İade Personel Yanlış/Eksik Bilgilendirme Fatura Gönderimi Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Eylül
  15:01

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili servis noktasına işleminizin aciliyeti tekrar paylaşılmıştır. İşleminiz sonuçlandığında size bilgi verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 12 Eylül
  14:13

  Değerli Müşterimiz;

  Ürününüzün kontrol edilmesi için servis noktasına 04.09.2014 tarihinde ulaştırılmıştır.Cihazınızın acili yeti servis noktasına iletilmiştir.Sonuçlanması durumunda tarafınıza sms ile bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 11 Eylül
  15:17

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.