10 Ocak 2015

Gold Teknoloji Marketleri Bozuk Ürün Satıyorlar.

22.12.14 Tarihinde Gold Teknoloji Marketleri Levent mağazasından saat 11.00 de Lenovo aldım. Ertesi gün kurulumunu gerçekleştirdim ve 24.12.14 tarihinde yani kullanmaya başlayalı 1 gün sonra bilgisayarı açıp şifre girdikten sonra masaüstü ekranı açılmadı hemen ürünü aldığımız Levent şubesine cihazı götürdük ve ürün değişimi istedik kutusu olmadığı için ürün değişimi buradan yapamayacaklarını Mecidiyeköy'de başka bir servise bizi yönlendirdiler, orada yardımcı olmadılar.

Tekrar Levent mağazasına yönlendirdiler. Ürünü mağaza tamir olması için bıraktık 05.01 15 tarihinde ürün hazır diye bizi aradılar. Gidip kontrol ettiğimizde bu sefer ekranda sorun olduğunu gördük ve almadık.

Ömer 323 Okunma

Cevaplar

 • Gold Teknoloji Temsilcisi29 Ocak 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürünün kutusunu atmanız üzerine iade-değişim yapılamamaktadır. Bu konuda daha önce mağazamız tarafından bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi19 Ocak 2015

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili yetkili birime tekrar bilgi verilmiştir. Gün içerisinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Ömer18 Ocak 2015

  Hala sorun. Giderilmedi yaklaşık 1 aydır bilgisayarım. Yok

 • Gold Teknoloji Temsilcisi12 Ocak 2015

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili yetkili birime bilgi verilmiştir. Ürün serviste parça beklemektedir, aciliyeti ve arıza devamı konusunda servise bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Ömer12 Ocak 2015

  Fatura bilgileri ya da başka bir şey lazım olursa bilgi verebilirim

 • Gold Teknoloji Temsilcisi10 Ocak 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön