Gold Teknoloji Marketleri Bozuk Ürün Satıyorlar.

Ömer A. |

22.12.14 Tarihinde Gold Teknoloji Marketleri Levent mağazasından saat 11.00 de Lenovo aldım. Ertesi gün kurulumunu gerçekleştirdim ve 24.12.14 tarihinde yani kullanmaya başlayalı 1 gün sonra bilgisayarı açıp şifre girdikten sonra masaüstü ekranı açılmadı hemen ürünü aldığımız Levent şubesine cihazı götürdük ve ürün değişimi istedik kutusu olmadığı için ürün değişimi buradan yapamayacaklarını Mecidiyeköy'de başka bir servise bizi yönlendirdiler, orada yardımcı olmadılar.

Tekrar Levent mağazasına yönlendirdiler. Ürünü mağaza tamir olması için bıraktık 05.01 15 tarihinde ürün hazır diye bizi aradılar. Gidip kontrol ettiğimizde bu sefer ekranda sorun olduğunu gördük ve almadık.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ocak
  11:28

  Değerli Müşterimiz,

  Ürünün kutusunu atmanız üzerine iade-değişim yapılamamaktadır. Bu konuda daha önce mağazamız tarafından bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 19 Ocak
  10:10

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili yetkili birime tekrar bilgi verilmiştir. Gün içerisinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Ömer A.
  18 Ocak
  19:02

  Hala sorun. Giderilmedi yaklaşık 1 aydır bilgisayarım. Yok

 • 12 Ocak
  13:56

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili yetkili birime bilgi verilmiştir. Ürün serviste parça beklemektedir, aciliyeti ve arıza devamı konusunda servise bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Ömer A.
  12 Ocak
  09:27

  Fatura bilgileri ya da başka bir şey lazım olursa bilgi verebilirim

 • 10 Ocak
  12:40

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.