Ebruşan Ş. Teşekkür Mesajı

bahçelievler mağza müdürüne yardımları için teşekkür ediyorum.

Gold Teknoloji Marketleri Bozuk Telefon Satıp Değişimde Servis Süresini Bekletiyor.

Ebruşan Ş. |

07.01.2014 tarihinde Gold Teknoloji Marketleri'nden Motorola marka bir tablet pc aldım. Ürünü alırken reyon görevlisine beklentilerimi açık bir şekilde anlattım. Bana ısrarla bu tableti önerdi ama aldığım ürünün beklentilerimi karşılamaması yanında kesinlikle sorunlu. 12.01.2013 tarihinde ürün iadesi veya başka bir ürünle değişimi için götürdüm ama servise gönderileceğini ve beklemem gerektiğini söylüyorlar.

Ürünü kutusu açıldığı için değişim yapamazlarmış. Çünkü bu ürünü tekrar satışa çıkaramazlarmış. Kendileri bozuk ürünü tekrar satamadıkları için ben haksız yere servis beklemek zorunda kalıyorum. Bozuk ürünü almam onların değil benim hatam çünkü. Şuan da yetkili servise telefonla ulaşamıyorum.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Ser. Yönlendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ebruşan Ş.
  21 Ocak
  15:59

  bahçelievler mağza müdürüne yardımları için teşekkür ediyorum.

 • 15 Ocak
  15:39

  Değerli Müşterimiz,

  Konu hakkında yetkili birime bilgi verilmiştir. Talebiniz için tekrar size dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Ebruşan Ş.
  15 Ocak
  14:43

  ben satılan bozuk ürününüz yüzünden servis süresi beklemek zorunda değilim.ürünü 5 gün içersinde iade ettim.bunun dışında şube müdürüyle görüştürülmüyorum be bahçelievler şube telefonu açmıyor artık.100 tl ye aldığım vıp protect sözleşmesinide yanıcakmış ürünü iade edersem. yani hem bozuk ürün satıp servis süresi bekletiyorlar yada 100 tl paramı yakıyorlar.resmen kendi bozuk ürünlerinin cezasını bana ödetiyorlar.yaşadığım sinir bozukluğuda cabası.

 • 14 Ocak
  14:33

  Değerli Müşterimiz,

  Mağazamızdan satın aldığınız cihazın kullanımı yapıldığı için iadesi sağlanamamaktadır. Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis "ürün iade ve değişime uygundur" olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • 14 Ocak
  14:27

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr